Чому в Україні 24 квітня відсутнє електропостачання: пояснення від 'Укренерго'

В Україні 24 квітня вранці спостерігалися серйозні перебої в електропостачанні: через несприятливі погодні умови та наслідки російських обстрілів більше 100 населених пунктів у різних куточках країни опинилися без електрики.

Цю інформацію надає НЕК "Укренерго".

Згідно з інформацією від енергетичних компаній, потужні пориви вітру стали причиною відключення електрики в таких областях, як Київська, Житомирська, Чернігівська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Сумська, Полтавська, Черкаська та Миколаївська.

"Станом на ранок більше ста населених пунктів залишилися без електропостачання, частково або повністю," -- повідомили в компанії.

Аварійні команди обленерго активно займаються відновленням зламаних ліній електропередач.

"У компанії "Укренерго" окремо зазначили, що деякі з відключень електроенергії викликані атаками дронів, які здійснює Росія. Через ці дії без світла залишилися споживачі в Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській, Харківській та Одеській областях."

Енергетики почали відновлювальні роботи там, де дозволяє безпекова ситуація.

Компанія також повідомила, що зростання споживання електроенергії пов'язане з холодними погодними умовами та хмарністю, що негативно впливає на продуктивність сонячних електростанцій.

"Сьогодні важливість раціонального споживання електроенергії залишається актуальною," – зазначили в "Укренерго". У компанії закликали громадян обмежити використання енергоємних пристроїв у вечірній час.

Згідно з інформацією, в ніч з 23 на 24 квітня російські збройні сили здійснили напад на Україну, використовуючи балістичні ракети та дрони-смертники. Сили протиповітряної оборони змогли перехопити або нейтралізувати більшість ворожих цілей, але все ж зафіксовано кілька випадків влучання ракет і безпілотників у різні райони.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.