У Новгороді-Сіверському відкрили Центр підтримки підприємництва та туризму

2022-02-21 09:17

Ця подія стала можливою завдяки проєкту «Розвиток хаб-системи підтримки підприємництва, інновацій та стартапів в Чернігівській області», ініціатором якого є Агенція регіонального розвитку Чернігівської області. Проєкт реалізовується за кошти державного бюджету, отримані від Європейського Союзу, в межах програми «Підтримка регіональної політики України». Головний розпорядник коштів – Міністерство розвитку громад та територій України.

На заході були присутні:

У заході взяли участь Новгород-Сіверський міський голова Людмила Ткаченко, заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов, директорка Агенції регіонального розвитку Чернігівської області Юлія Дарницька, директор Департаменту економрозвитку Олександра Хомик та заступник начальника управління – начальник відділу забезпечення розвитку підприємництва Роман Голомозик, підприємці міста, громадськість.

За рахунок державного бюджету та місцевого бюджету зробили поточний ремонт двох приміщень, облаштували коворкінг-зону (тобто професійний простір де збиратимуться люди різних професій для спілкування і реалізації творчих ідей) з меблями та оргтехнікою, облаштували консалтингову зону, де підприємці зможуть отримати фахові консультації з розвитку бізнесу, створили простір дизайн-мислення для формування креативних, інноваційних рішень.

З бюджету громади виплачуватиметься заробітна плата фахівцеві, який буде працювати в центрі, та утримуватимуться відремонтовані приміщення.

На реалізацію даного проєкту у 2021 році до Новгород-Сіверської міської ради надійшло 728,6 тис. грн державних коштів, із них уже використано 387,446 тисяч (ремонт, устаткування, меблі). У 2022 році продовжиться дооснащення Центру та буде проводитись інформаційно-консультаційна робота.

Центр підтримки підприємництва та туризму в Новгород-Сіверській міській територіальній громаді створили для того, аби мешканці громади зважувалися на підприємницьку діяльність і розвивали малий та середній бізнес на Новгород-Сіверщині. Також планується підтримка, тренінги, консультації для людей, які вже мають власний бізнес, селян, що займаються фермерством. Крім цього, бізнесмени отримуватимуть допомогу в реалізації власної продукції.

Фото з ФБ-сторінки Агенції регіонального розвитку
 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13