Нумеролог Марія Велігорська розповіла, на що треба звернути увагу в 2022-му...

2022-02-18 10:28

Чи вірите ви впливу чисел на наше життя і на події, що відбуваються в певні дні? Насправді, є ціла наука під назвою нумерологія, заснована на розрахунках, а нумеролог – це фахівець, який має знання в цій галузі та вміє пов’язувати різні числа з подіями в житті людини.

Сучасні люди, бажаючи зануритися в таємниці незвіданого, все частіше звертаються до такого фахівця. Ми теж вирішили звернутися до нашого чернігівського нумеролога – 35-річної Марії Велігорської, аби дізнатися про значення цифр року, що настав. Жінка зізнається: її давно цікавили езотерика, психологія, астрологія та все, що пов’язано з магічною силою чисел і впливом їх на долю людини. Пройшовши навчання в цьому напрямку, вона успішно консультує бажаючих та отримує велику кількість позитивних відгуків.

– Маріє, що взагалі являє собою нумерологія?

– Нумерологія – це езотерична наука, згідно з якою відбувається зв’язок між числами і майбутнім людини. Вона вивчає числове значення літер у словах, іменах тощо. Нумерологія може показати, коли і які числа впливають на ваше життя і що ці вібрації можуть означати. Чим більше ви пізнаватимете вплив чисел на життя, тим більше шансів на те, що ви зможете побудувати свій шлях рівним і щасливішим.

– Чого нам чекати від 2022 року?

– Однозначно, 2022-й – це рік духовних змін, сюрпризів та несподіванок. Він руйнуватиме все, що не є духовним. Робота повинна бути не в тягар, а навпаки, дарувати задоволення, рекомендується просто плисти життям, не бунтувати, не конфліктувати, не сперечатися і не ставити матеріальне вище за все інше. Інакше це призведе до втрати майна, хвороб і навіть смерті. У центрі матриці стоїть число 16, яке означає – руйнування чи дух пробудження. У багатьох людей спадуть з очей рожеві окуляри. Тільки той, хто зможе зрозуміти, пробачити, полюбити та прийняти – духовно прокинеться.

– Розкажіть, будь ласка, про значення цифр 2022 року?

– Потрібно врахувати, що кожне число слід розглядати як із плюсом, так і з мінусом. Розберемо окремо за цифрами:

2 (+) - залучає весь світ до припинення конфліктів, єдності, гармонії, дипломатичності, щирості, духовного пробудження; цифра 2 говорить про те, що люди повинні зняти маски та стати відкритими одне до одного;
2 (-) – означає лицемірство, конфлікти, непримиренність для людей;
20 (+) – це число розкриває головне кармічне завдання – пробачити своїх батьків, свій рід, потім увесь народ, не засуджувати інших, відкрити душу та серце, гармонізувати з близькими, прибрати зачіпку за матеріальне;
20 (-) означає важке випробування для людей, які не будуть приймати новаторство і духовність, це перебування на межі між життям і смертю;
22 (+) – це свобода, просвітлення, енергія світла, обнулення та відкриття нових кордонів; цифра відповідає за хвороби та імунітет, говорить про те, що не можна прив’язуватися до минулого; кармічне завдання – довіряти Богу, бути готовим усе відпустити;
22 (-) – це обмеження свободи, хвороби, фізичні та психічні розлади, марні ілюзії.

– Що нас чекає 2022-го?

– Можна чекати на зміни в законодавстві, нові закони, підвалини, правила. Слід звернути увагу на нерухомість щодо кредитів, боргів з нерухомості.

– Можете назвати якісь важливі дати цього року?

– 2022-й рік – перехідний. Тому протягом весни відбуватимуться, так би мовити, гойдалки, що супроводжуватимуться енергією войовничості, конфліктів, боротьби за справедливість. А літо й осінь залежатимуть від того, до чого ми прийдемо навесні. Але я сподіваюся та вірю, що середину літа ми зустрінемо в коханні та гармонії.

– Я правильно зрозуміла, що існує певна матриця чисел чи навіть матриця долі?

– Звичайно. Існують різні матриці, певні формули, існує навіть місія людини за датою народження. Матриця долі – це схема відображення енергій у момент народження людини. В ній, у вигляді чисел, закодована інформація про всі можливі його прояви в цьому світі, яка накладає свій відбиток на все життя.

– Тобто за допомогою чисел та формул можна передбачити долю?

– Так. Основний сенс нумерології в тому, що між явищами Всесвіту та людиною зв’язок відбувається за допомогою числових значень і розшифровується математичними діями. Тому за допомогою певних розрахунків можна дізнатися, що зумовлено людині долею. Будь-якій людині притаманне не одне «числове значення», а кілька. Кожне з них відповідає за певну сферу - взаємини, характер, призначення. За допомогою нумерології можна знайти пояснення багатьох конфліктів і розбіжностей, знайти підхід до людини, яка вам дорога.

Номер будинку та квартири, номер телефону й машини, номер паспорта й дата народження... Скільки чисел у нашому житті! Нумерологія – містика чисел – стверджує, що ці цифри даються долею невипадково. У кожного є своє число, дане при народженні.

Наталія МАЧЮЛІС

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13