Урочистий випуск магістрів Академії Державної пенітенціарної служби

2022-02-11 09:32

4 лютого у конференц-залі Чернігівської обласної ради відбувся урочистий захід з нагоди випуску магістрів Академії Державної пенітенціарної служби. Привітати випускників прийшли Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний, перший заступник голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш, керівництво та професорсько-викладацький склад Академії. 

Дипломи про закінчення другого (магістерського) рівня вищої освіти отримали 129 випускників за спеціальністю «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність», серед них 7 – з відзнакою в навчанні.

Першим до випускників звернувся ректор Академії Олексій Тогочинський: «Сьогодні перед вами постають нові життєві обрії. Немає сили могутнішої, ніж знання, а людина, озброєна вмінням їх застосовувати, це вже професіонал з великої літери. Прагніть скрізь у своїй подальшій службі на благо Української держави приймати правильні, життєво важливі рішення та сповна використовувати знання і практичні вміння, здобуті в Академії. Досягнувши службових та кар’єрних успіхів, намагайтеся не розгубити людяність і пам’ятайте вашу Альма-матір».

З напутнім словом до випускників звернувся Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний: «Тепер ваш життєвий і професійний шлях залежить тільки від вас – від ваших знань і вмінь, здобутих в Академії, від вашого ставлення до справи і до обраної професії. Тепер саме ви будуватимете ту країну, в якій будете жити ви, ваші сім’ї, ваші діти. Бажаю вам сил, віри у світле майбутнє, мужності на захисті України». Також Валерій Залужний подякував ректорові Академії та професорсько-викладацькому складу за професіоналізм у підготовці кадрів для Збройних сил України на кафедрі військової підготовки.

«Ви сьогодні підбиваєте певні підсумки, і це надважлива сходинка вашого життєвого шляху. Хочу вас привітати з отриманням дипломів і бажаю з гордістю носити звання магістра Академії, використовувати та примножувати здобуті знання, закріпити їх на практиці та завжди прагнути до звершень. Успіхів вам у роботі!» – зазначила Ніна Лемеш.

Фото Віктора Кошмала

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13