На каналізаційних спорудах міста встановили найбільший в України витратомір

2022-02-16 09:42

На початку 2022 року «Чернігівводоканал» розпочав реконструкцію самопливного каналізаційного колектору діаметром 1200 мм. На каналізаційних очисних спорудах, які розташовані в с. Гущин, встановили електромагнітний витратомір MJK MagFlux 7200 діаметром 1200 мм, виробництва Данії. Про це повідомляє інформаційна служба КП «Чернігівводоканалу».

Потреба якісного обліку стічних вод виникла вже давно. Адже старий прилад вже відпрацював встановлений ресурс і за своїми технічними характеристиками не забезпечував надійності та точності вимірів. Новий прилад дасть можливість правильно підібрати енергоефективне обладнання та налаштувати технологічний процес і стадії очистки стічних вод.

Вартість витратоміру склала понад 1 мільйон грн. Його монтаж обійшовся підприємству у майже 670 тисяч грн.

Наразі витратомір працює на колекторі 1200 мм в тестовому режимі. Обсяги стічних вод, які надходять до КОС міста Чернігова відображаються на електронному дисплеї. Згодом планується включення витратоміру в загальну Scada-систему КП «Чернігівводоканал».
 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13