Андрій Дериземля: «Будь-яка перемога — це спільний командний результат роботи»

2020-10-29 14:15

Один із найуспішніших українських біатлоністів, призер чемпіонату світу з біатлону, учасник п’яти Олімпійських ігор, неодноразовий переможець та призер чемпіонатів світу, чемпіонатів Європи та етапів Кубку світу, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, депутат Чернігівської міської ради 7 скликання та кандидат у депутати міської ради від партії «Рідний дім» Андрій ДЕРИЗЕМЛЯ на цих виборах набрав найбільшу кількість голосів по своєму округу. Але свою перемогу вважає не особистим, а спільним командним результатом. Він щиро вдячний  усім, хто віддав за нього свій голос, хто підтримував і підтримує його як людину та спортсмена. І щиро цінує повагу людей та високу оцінку  своєї діяльності. Ми не могли не поцікавитися у відомого спортсмена та політика: в чому він вбачає секрет успіху? І чи був очікуваним для нього такий високий результат? 

Будучи депутатом Чернігівської міської ради, Андрій Дериземля, добросовісно виконував свій депутатський обов’язок. Розповідає, що не пропустив жодної сесії міської ради, жодного засідання комісії, де вирішувалися важливі питання. Не залишив поза увагою жодного звернення від мешканців Чернігова. Вирішувалися абсолютно всі нагальні питання, які були в компетенції депутата. Деякі з них виносилися ним на сесію міської ради. Люди бачили всю цю роботу і вкотре підтримали свого депутата на виборах. 

— Я очікував, що буде гарний результат, і щиро дякую всім, хто підтримав мене та проголосував за мене на цих виборах. Але, на мою думку, це не моя особиста перемога. Це — спільна командна перемога партії «Рідний дім» на чолі з її лідером Владиславом Атрошенком. Люди голосували не лише за мене, а й за ті справи, які були зроблені разом із нашим міським головою Владиславом Атрошенком. У чернігівців велика довіра до нової політичної партії та сподівання на майбутнє за рахунок того, що за ці чотири з половиною року зроблено дуже багато якісних змін та перетворень. І чернігівці повірили не пустопорожнім обіцянкам, а реальним зробленим справам. Тим самим показали свою довіру та сподівання на продовження цих змін у майбутньому. На своєму невеличкому окрузі, де я був обраний (вулиці Рокоссовського, Захисників України), ми спільно з мешканцями за підтримки міського голови Владислава Атрошенка зробили чимало гарних справ. Зокрема, я щодня проводив по одній-дві зустрічі з мешканцями. Адже саме живе спілкування дає змогу людям краще пізнати та зрозуміти кандидата в депутати або ж діючого депутата. Під час цих зустрічей були різні звернення, і ми досить швидко реагували  на них. Це стосувалося якихось невеликих ремонтних робіт, обрізання аварійних дерев. Я ще раз дякую всім, хто мене підтримав. Зокрема, дуже вдячний за підтримку своїй сім’ї та друзям. Приємно, що у мене такий високий показник. Певною мірою, це, як і в спорті, коли берешся за якусь справу, хочеться показати високий результат, хочеться перемагати. Сподіваюся, що  не розчарую своїх виборців. Але ще раз наголошу на тому, що це не моя особиста перемога. За будь-яким успіхом не може стояти одна людина. Це — результат  командної роботи. Це — спільна командна перемога партії «Рідний дім» на чолі з її лідером Владиславом Атрошенком. Ця перемога є результатом  великої роботи нашого міського голови протягом чотирьох із половиною років, — розповів Андрій Дериземля. 

Спілкувалася Валентина НАУМЕНКО              
Фото надане респондентом

 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13