Партія «Удар» розпочала свою роботу на Чернігівщині!

2021-11-04 18:37

Третього листопада в Чернігові відбулася обласна конференція партії «Удар». На ній головою організації обрали Олександра Ломака, секретаря Чернігівської міської ради, а його заступником – Миколу Силенка, голову Чернігівської районної ради. 

Можна сказати, що відбулося перезавантаження обласного «Удару». Після того, як влітку Владислав Атрошенко та Віталій Кличко підписали Меморандум про співпрацю між політичними партіями «РІДНИЙ ДІМ» та «Удар» на Чернігівщині, «Удар» уже можна називати командою Владислава Атрошенка. Саме тому обласну організацію очолила близька до нього людина – Олександр Ломако. Районні організації також очолили члени команди «РІДНОГО ДОМУ»: депутат облради Олександр Якубін – Корюківську районну, голова ОТГ Людмила Ткаченко – в Новгороді-Сіверському, Олександр Мисюра – в Чернігівському районі, Сергій Агафонов – Ніжинську районну, а Дмитро Рожко – Прилуцьку районну.

Завдання – розбудувати партійну структуру

Як зазначив під час виступу Олександр Ломако, зараз у партії стоїть завдання розбудовувати структуру, щоби до кінця року «Удар» мав представництво в кожній із 57 ОТГ Чернігівщини. 

– Сьогодні «Удар» – це не огульна опозиція, а альтернатива діючій владі. Більшість виборців не хоче повернення політиків, які протягом багатьох років займали топ-посади в країні. Так само, як уже не готова голосувати за «нові обличчя» без досвіду, біографії та програми дій. Тому саме «Удар» може стати альтернативою як старим, так і новим обличчям. Партія тільки розпочала розбудову структури в регіонах, тому завжди цікаво долучатися саме на етапі становлення. Ми маємо разом сформувати позицію щодо головних проблем країни та доносити її до людей, організувавши зворотній зв‘язок.

Під час зборів активу партій «РІДНИЙ ДІМ» та «Удар» Віталій Кличко звернувся до присутніх щодо перспектив розвитку партії «Удар»:

– Є багато сумнівів у людей. Дивляться на рейтинги – правильні, неправильні. Я зараз повернусь до минулого, щоби всі розуміли, про що я кажу з точки зору розбудови партії. Так сталося, що в 2010 році ми почали проєкт політичної партії «Український демократичний альянс за реформи» (УДАР), бо Україні потрібні були реформи. Янукович тоді був незадоволений: підвищили від 3 до 5% прохідний бар’єр. Тоді навесні ми недотягували до 3%. Вже влітку мали 5%, а восени, коли були вибори, ми взяли 15% і стали третьою політичною силою, яка була представлена в парламенті. Зараз ми не брали участі у виборах, ми можемо поговорити окремо, чому так сталося. Але поставили перед собою завдання – відбудувати партію. Зараз у нас в усіх областях є осередки, які на сьогоднішній день починають працювати. Результат зараз є, рейтинг підростає: за останніми соціологічними замірами 5% уже досягаємо. І це лише початок. Зараз нам потрібно відбувати структури, які зможуть потужно працювати в той момент, коли нам буде потрібно. Ключове в структурі (в бізнесі, в житті і в політиці) – це люди, з якими ти працюєш, на яких можна покластися, які ефективні. В нас у партії та ж ситуація – нам вкрай потрібні люди, які знають-хочуть-можуть. У цьому напрямку працюємо, розбудовуємо. Переконаний у тому, що, гарно підготувавшись, коли буде потрібно – ми зможемо зробити ривок.

Також лідер партії «Удар» вручив партійні квитки членам партії на Чернігівщині.

Найближчі завдання та виклики

Серед найближчих завдань та викликів команди – вибори народного депутата по 206 округу, які призначені на 27 жовтня 2022 року. Про необхідність та мотивацію участі в них розповів Владислав Атрошенко:

– Якщо справи в країні йдуть погано, то й ні в кого вони не йтимуть добре. Тому що кожен із нас – одна сорокамільйонна частина цієї країни. Сьогодні через повномасштабну кризу України втрачають усі – й міста, і бізнес, і прості українці. Я думаю, це є найголовнішою причиною, чому наша команда бере участь у політичному процесі. Тому що ми не хочемо, щоби наша країна падала. У нас немає інших паспортів, ми не мріємо, щоби наші діти жили в інших країнах, а навпаки, щоби вони жили в стабільній і зростаючій Україні, яка розвивається, з нормальними соціальними гарантіями. Щоби нам не було страшно за наших дітей, а мені – за моїх дочок. Іншою причиною нашої політичної активності є те, що навіть примітивна аналітика державних видатків у розрізі ДФРР та соціально-економічного розвитку показує, що Чернігівщина пасе задніх. Нам просто не виділяють коштів. Із останнього розподілу 3,4 млрд грн Чернігівська область отримала нуль! А Дніпропетровщина – мільярд. А це гроші, що створюють робочі місця, інфраструктурні переваги для наших міст, наших громад. Точніше, не наших, а Дніпропетровщини. З цих коштів платять заробітні плати, податки в усі рівні бюджетів. Це несправедливо! І це ще один вагомий аргумент того, що ми повинні мати своїх представників у Верховній Раді України. Потужних депутатів, які не бояться сказати слово, є авторитетними і які будуть вимагати справедливих рішень.

У Чернігові вже працює відкритий офіс партії «Удар». Його адреса: вул. Магістратська, 4. Це локація, створена для того, щоб об‘єднати однодумців та прихильників партії «Удар» і її принципів.

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13