«Українська стратегія Гройсмана» почала свою діяльність в Понорницькій громаді

2021-11-05 08:45

21 жовтня відбулася партійна зустріч «Української стратегії Гройсмана» в Понорниці. Голова Чернігівської обласної організації партії Андрій Прокопенко обговорив з людьми ситуацію в країні, області та громаді. Людей турбує зростання цін на продукти, підприємців ціна на газ, а фермери занепокоєні низькою закупівельною ціною на картоплю. Люди хочуть змін та цікавляться як скоро відбудуться перевибори. 

Після зустрічі в Понорниці була створена та вже розпочала роботу партійна організація «Української стратегії Гройсмана».

«Якщо громадам не вдасться зберегти свій фінансовий ресурс, а формули розрахунку державних субвенцій для громад не враховуватимуть особливості областей, реформу децентралізації буде провалено. Вважаю, що в даний момент ми повинні об’єднуватися задля відстоювання інтересів громад і людей, які в них проживають. Адже якими б сильними управлінцями не були керівники громад, більшість важливих питань для громад вирішується на загальнодержавному рівні», - зазначила голова Понорницької партійної організації партії «Українська стратегія Гройсмана» Ольга Кунтиш.

Бажаєте стати частиною сили, яка змінить країну? 

Долучайтесь до діяльності Чернігівської обласної партійної організації «Українська стратегія Гройсмана».

Контактний телефон: 068 293 97 24.

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13