Дякую за довіру та підтримку!

2020-11-12 09:52

Дорогі друзі!

Завдяки вашій громадянській позиції та активності, визначився новий склад Чернігівської міської ради. Я щиро вдячний усім, хто під час цієї виборчої кампанії підтримував мене та віддав свій голос за  продовження позитивних змін, за курс на сталий розвиток, за безхмарне майбутнє наших дітей та гідне життя кожного чернігівця.

Дякую моїм виборцям за те, що приходили на зустрічі зі мною, ділилися пропозиціями, що ми разом із вами вирішували проблеми та гострі питання нашого мікрорайону.

Я, Роман Резник, депутат Чернігівської міської ради від політичної партії «РІДНИЙ ДІМ», на чолі з її лідером, міським головою Владиславом Атрошенком, докладу максимум зусиль для того, щоб кожне з озвучених вами питань було беззаперечно виконаним. Ми разом, спільними зусиллями досягнемо позитивного результату.

Я не припиняю практику зустрічей та живого спілкування з жителями рідного Чернігова. Мені не байдужі проблеми моїх виборців, я відкритий та готовий допомогти! Ваша довіра – найвища винагорода.

Попереду багато важливої, потрібної і цікавої роботи. Дякую за довіру!

З повагою Роман РЕЗНИК

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13