У Ніжинському міськрайонному відділенні Нацполіції урочисто представили оновлений простір під назвою «Custody records»

2022-01-19 09:56

Ніжин – перше місто, в якому стартував пілотний проєкт Національної поліції «Custody records». Фактично – це нова підсистема інформаційно-аналітичної системи бази даних Національної поліції, до якої буде внесено інформацію про всі без винятку дії із затриманими особами: від моменту фактичного затримання й аж до поміщення її до ізолятора тимчасового тримання. 

Для функціонування цієї системи потрібно виконання ряду вимог, серед яких повний відеоконтроль особи та зонування приміщень. Щоби це здійснювати, на першому поверсі будівлі Ніжинського райвідділу поліції проведено сучасний ремонт, встановлено сучасну систему відео спостереження, введено посаду інспектора з дотримання прав людини, повідомив на своїй ФБ-сторінці міський голова Ніжина Олександр Кодола.

Все це стало можливо завдяки плідній і злагодженій співпраці Нацполіції, Міжнародного фонду «Відродження», громадської організації «Експертний центр з прав людини», Всеукраїнської благодійної організації «Українська фундація правової допомоги», територіальних громад Ніжинського району, меценатів – місцевих підприємців, які доклали зусиль та ресурсів для проведення ремонту, закупівлі меблів та обладнання.

Система «Custody records» забезпечить як гарантування дотримання прав затриманих, так і захистить поліцейських від свавілля окремих порушників.

Окрім цього, також проведено сучасний ремонт у холі райвідділу та облаштовано зону Front office. Відтепер, для отримання інформації за попереднім зверненням до поліції чи просто отримання консультації, не потрібно відволікати чергового чи чекати слідчого. Надання інформації забезпечить фронт-офіцер, яка має доступ до баз даних Національної поліції. Таким чином поліцейські послуги стають доступніші, а поліція – ближче до людей.

«Мені, як міському голові Ніжина, приємно, що саме у нашому місті почалися такі суттєві зрушення в системі обласного управління Нацполіції. Ми всі бачимо й сучасний ремонт, по європейським нормам, й можливість захистити не лише права затриманих мешканців громади, а й працівників відділку. Це унеможливлює спекуляції та неправдиві звинувачення.
Наразі буде дуже легко встановити істину. 

Хочу подякувати всім, хто долучився до облаштування, осучаснення нашого відділення поліції. Місто та я особисто не залишимося осторонь, будемо надалі підтримувати та допомагати нашій поліції у виконанні свого обов’язку. 
Добробут та безпека ніжинців – наша спільна відповідальність!», – наголосив Олександр Кодола.

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55