Свято в Данівці: сюди завітала казка

2021-12-24 09:42

Цілий день провели данівські діти в очікуванні приїзду команди Святого Миколая. І вона не підвела: щойно засяяли на небі перші зорі, казкові герої – Зайчик, Білочка і Їжачок – переступили поріг школи. Одразу відзначили: до свята тут підготувалися ретельно, навіть зробили спеціальну фотозону, де можна сфотографуватися на згадку про новорічні свята. 

А потім казкові герої попрямували дарувати дітям казку. Вигадували різні конкурси, влаштовували танці, прокладали дорогу Святому Миколаю через спеціальний тунель, щоби дідусь знайшов вірний шлях. І дідусь не заблукав, щойно його голосно покликали всі дітлахи, прийшов, щоби привітати всіх зі святом і вручити подарунки.

Андрій Олександрович Савенок, директор Данівської ЗЗСО І-ІІІ ступенів:

– Велика вдячність «АгроЗем Холдингу», котрий подарував свято для наших дітей. Але весело було всім, хто завітав на сьогоднішнє свято: вчителям, батькам, бабусям і дідусям… Усе було просто чудово – аніматори, веселощі і подарунки. Вітаю всіх зі святами, новорічного настрою, успіхів, здоров’я, здійснення мрій!

Антоніна Мороз, староста Данівського старостинського округу Козелецької територіальної громади:

– Від імені Данівського старостинського округу, дирекції школи, дітей, мешканців Данівки та Курганського висловлюю щиру вдячність групі компаній «АгроЗем Холдинг» за підтримку, за подарунки дітям до Святого Миколая та за чудовий конкурс малюнків, за нагороди юним талантам. І особливо – Олександру Шуплику, директору ТОВ «Данівка-Агро», який доклав багато зусиль для того, щоби це свято відбулося. Все було прекрасно – і організація, й ігри та конкурси аніматорів, і подарунки. Діти ж були просто щасливими.

Вітаю всіх із Святим Миколаєм, Новоріччям та Різдвом, які наближаються. Бажаю добра, миру, щастя і натхнення до життя!

Настя Адаменко, учениця 4 класу, переможниця конкурсу малюнків:

– Я дуже рада, що взяла участь у конкурсі. Коли малювала малюнок, дуже хотіла перемогти. Мабуть, здобути перемогу мені допоміг Святий Миколай, я його дуже просила. 

Наталія Адаменко, мама Насті, вчителька в Данівській школі:

–  Дякуємо «АгроЗем Холдингу» за цей конкурс малюнків. Діти з великим задоволенням брали в ньому участь. І я невимовно щаслива, що моя донька перемогла! Вітаю всіх зі святами, нехай у всіх збудуться їхні заповітні мрії! 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13