У Гончарівській ОТГ відкрили оновлений дитячий садок

2022-01-12 09:35

У селі Слабин Гончарівської територіальної громади після ремонту відновив роботу дошкільний підрозділ комунального навчального закладу «Слабинська загальноосвітня школа І–ІІ ступенів».

Відтепер 13 дошкільнят із сіл Слабин та Якубівка перебуватимуть у комфортному оновленому приміщенні, користуватимуться зручними меблями, матимуть майданчик для ігор. Відремонтовано дошкільний підрозділ було за кошти місцевого бюджету.

Завітали до навчального закладу голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко, голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус, Гончарівський селищний голова Віталій Рудник, депутати обласної ради Іван Дементов та Дмитро Іванов, представники Чернігівського району, меценати.

Керівники привітали працівників дошкільного закладу, побажали всім здоров’я, миру, добра та злагоди, а також оглянули затишні дитячі кімнати.

В оновленому дитячому садочку обладнано яскраві ігрові кімнати, де малеча із задоволенням гратиметься та навчатиметься. Облаштовано зручні і комфортні спальні та роздягальні. Крім того, на території дитячого дошкільного закладу з’явився новий ігровий майданчик

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13