Шопінг в Італії: лайфхаки від стилістки Катерини Янтарної

2019-09-16 13:14

Нещодавно я відвідала Італію, бо всім відомо: наразі там нові колекції. Звісно, хочеться як подивитися на нові речі, так і відпочити. Тому саме сьогодні я розповім про свої враження й поділюся декількома лайф-хаками про шопінг в Італії.

Мій тур організовувало агентство, воно й порекомендувало, так би мовити, шопінг-гіда, яка возитиме нас топовими місцями. Планували займатися шопінгом три дні.

Загалом же, возили нас якимись складами з російськомовними власницями одягу, причому клієнти там теж усі «наші» закуповуються. Навіть знайому з Чернігова зустріли. Відповідно, й асортимент «дорого-багато».

Вибрати можна, але це – або залишки залишків, або шматочки нових колекцій. Що сумно, маршрут у них свій. Головне – тебе переконують: «Більше ніде пошопитися». Взагалі, рекомендую самим скласти свій шопінг-маршрут.

  • Шопінг у Сан-Марино був приємнішим з естетичної точки зору. Це автономна держава хвилин за 20 їзди від Ріміні. Рекомендую навіть просто на екскурсії там побувати. У старому місті можна й погуляти, й одягнутися. Мита немає, ціни лояльніші.
  • Останнього дня ми вже розважалися за своєю програмою – це було мудре рішення. Вечір провели в містечку Річчоне. Там було де розвернутися. Ціла fashion-street з італійськими брендами різної цінової категорії. Магазини працюють до 12-ї ночі. Є мультибрендові магазини, де представлені перші лінійки Fendi, Burberry, MaxMara, Prada і т. д.
  • Багато доступних брендів, але не менш цікавих та якісних. Що важливо, вони приземленіші та зрозуміліші для нас. Ми зацінили LiuJo, Aniyeby, Trussardi, Elizabetta Franchi, Pinko, Iceberg. 

!!! Усі магазини із задоволенням оформлять Тax free (з англ. – «без зборів») – це система повернення суми податку на додану вартість (ПДВ). ПДВ повертається на покупки, зроблені іноземними громадянами, при виїзді з країни, де вони були здійснені.

Суми повернення становлять від 7 до 22% від суми покупки й залежать від розміру ПДВ та від комісійних оператора Tax Free.
Тільки не забудьте фото паспорта. Гроші отримуєте в аеропорту.

!!! Не забудьте зрізати цінники з нових речей. Бо на одну людину можна повісити обновок на 1000 €, а вже понад ви зобов’язані задекларувати. У митників очі досвідчені, й вони обов’язково помітять ваш великий багаж. Або ж відправляйте посилкою.
Для мене це була нова сходинка в кар’єрі та безцінний досвід.

Текст – Катерина Янтарна, тел. (063) 357-25-47

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53