Українські інноватори покоління-Z змінюють майбутнє індустрії моди

2021-11-17 10:53

Fashion Pitch — міжнародна платформа, яка підтримує ідеї та стартапи покоління Z (9-25 років). Цього року основна увага приділяється індустрії моди: fashion tech (IT, AI, ML, blockchain, 3D), sustainable fashion, стартапи, орієнтовані на нову логістику, рішення для customization або promotion, та багато інших.

Діджитал одяг, тканина з бананової шкірки, додатки для популяризації sustainability, сервіси на базі AI,  речі, які змінюють, нагрівають чи охолоджують тіло в залежності від погоди? Дізнайтесь, які ще інновації з’являються в індустрії моди просто зараз!  
«Ми неймовірно натхненні створенням можливостей для покоління Z. Вони неймовірно відкриті і захоплені новим досвідом та викликів. Вони просто хочуть змінити світ на краще. Проте до Gen-Z все ще недостатньо прислухаються. Тільки уявіть, що станеться, коли ви сконцентруєте їхню енергію на створенні інновацій у галузі, якою вони захоплені. Зараз вдалий час для fashion», — говорить Марія Терехова, засновниця NFZ Fashion Pitch.

Своїми ідеями вже поділились талановиті Z-ти з 32 країн світу, серед яких: Іспанія, Індія, Литва, Ліван, США, Австрія, Сінгапур, Бурунді, Індонезія та багато інших. Інформаційними партнерами проекту в Україні є Klitchko Foundation та Українська академія лідерства.

Відбір найкращих ідей на регіональному рівні відбудеться з 5 по 14 листопада 2021 року. Календар подій, перелік учасників та міжнародних експертів можна знайти на офіційному сайті https://fashionpitch.org 

Розпочали відбір кращих з кращих фешн-інновацій з українського Country Pitch 5 листопада. Організатори запрошують усіх охочих долучитись до онлайн-пітчу в прямій трансляції за посиланням: https://youtu.be/PYgGMkLcKwA  

Серед експертів: Варанд Раджан Крішна (Індія), Адріен Бортотто (Франція), Марія Терехова (Україна), Ірене Феста (Італія), Костя Григор’єв та Анна Петрова (Україна). 

50 фіналістів з різних країн світу потрапляють до пре-акселератору. Ця програма розроблена спеціально для покоління-Z і включає менторство, навчання, виступи надихаючих міжнародних спікерів і Hackathon, де молоді люди вирішуватимуть реальні бізнес-кейси. Кінцевою точкою проекту є Demo Day 16 грудня.  На цьому заході бізнес-ангели, великі компанії, університети та лабораторії нададуть свою підтримку поколінню Z.

NFZ Fashion Pitch – це чудова можливість отримати 5000$ на розвиток ідеї або стартапу, долучитися до програм міжнародних акселераторів, доопрацювати проєкт у хабах та лабораторіях, знайти друзів та наставників з усього світу, отримати запрошення на стажування чи навіть роботу. 

Довідка:

Організатор проекту – ГО «New Fashion Zone», унікальна екосистема у світі моди. Протягом останніх 7 років NFZ розвиває одну з найбільших платформ у Східній Європі для молодих дизайнерів та брендів. Більше на www.newfashion.zone У 2021 році організація спрямувала свої зусилля на пошук інновацій для індустрії моди. 

Fashion Pitch – це міжнародна платформа, що підтримує Z-ідеї в області технологій, науки, сталості та соціальних медіа, які можна застосувати в індустрії моди. Проект передбачає регіональні процеси відбору, акселераційне програму, хакатон та Demo Day. Аудиторія – покоління Z (вік 9-25). На сьогодні свої ідеї подали учасники з 32 країн світу, це талановиті новатори, вік яких починається з 9 років. Більше на https://fashionpitch.org та у соціальних мережах Instagram Facebook Linkedin TikTok

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55