Виставку творів Олександра Ятченка презентували у Чернігівському художньому музеї

2021-10-27 08:12

Уперше роботи Олександра Ятченка демонструються на виставці, що відкрилася у відділі сучасного мистецтва художнього музею. Ім’я автора цих картин незнайоме у колі чернігівських художників. 

За своє нетривале життя Олександр не брав участі у виставках. Хоча ним було написано чимало картин, частина з яких знаходиться у приватних колекціях, розповідає «Новий Чернігів».

Посмертна виставка, ініційована його  товаришем, відомим мандрівником Олександром Волощуком, познайомить глядачів з талантом самобутнього художника-самоучки.

Експозицію зібрали друзі художника. Перед самим відкриттям виставки донесли одну з його перших робіт, написану на початку 90-х. У майстерні знайшли останню, датовану минулим роком. Любов до гір, подорожі півостровом Крим, захоплення його історією позначились на творчості Олександра Ятченка.

Виставка не залишить нікого байдужим. Адже в ці картини художник вклав свою душу, любов до навколишнього світу, любов до життя. У них велич природи і таємниці буття.

Виставка пам’яті Олександра Ятченка триватиме до середини листопада.

Фото скрін із відео «Нового Чернігова»

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21