Таємний гість лаунж-зона (Lounge Key) аеропорт «Бориспіль»

2019-09-10 09:01

Відвідали платну лаунж-зону (Lounge Key) та дізнались, якими перевагами й комфортними умовами можна скористатися. Сьогодні ми розповімо про новинки та можливості аеропорту «Бориспіль». 

Геолокація: розташований у 18,5 км на схід від в’їзду в Київ (Харківської площі і станції метро «Бориспільська»), в місті Борисполі Київської області.

Зони відпочинку для людей, що очікують рейс: безкоштовне відвідування бізнес-зал за програмою Lounge Key з преміальними картками Visa Platinum*, Visa Signature й Visa Infinite! Понад 1000 бізнес-зал у всьому світі з картою Visa Platinum* 2 рази на рік, Visa Signature – 4 рази на рік, з картою Visa Infinite – 6 разів на рік. Вартість 3-го візиту з названими картами й відвідувань ваших супутників – 27 доларів США (сума буде списана безпосередньо з вашого карткового рахунку).

Як скористатися можливостями карти? 

  • Безкоштовні проходи Fast Line (з картами Visa Platinum і Visa Infinite); 
  • безкоштовні візити більш ніж у 1000 міжнародних лаунж-зон за програмою Lounge Key: знижка 50% на поїздки з Uber в/з аеропортів Києва;
  • послуга безкоштовного упаковування багажу в міжнародному аеропорту «Бориспіль».

Де знайти зону відпочинку? 

В аеропорту встановлені покажчики з логотипом бізнес-зал Lounge Key. Інформація про розташування кожної зали також доступна на сайті і в мобільних додатках App Store та Play Market.

Якими послугами ви можете скористатися?

Комфортні місця очікування, доступ в Інтернет (Wi-Fi), ТБ, напої і закуски, душ, кондиціонер. Перелік послуг у кожному аеропорту, на сайті, в мобільних додатках.

Які документи слід брати з собою, щоби скористатися пропозицією?

Досить карти Visa Platinum*/Visa Signature/Visa Infinite. Біля входу повідомте, що ви є членом зали Lounge Key. Також необхідні посадковий талон і документ, що підтверджує особу. Ім’я власника на карті, талоні та в документі має збігатися. Якщо карта держателя активна, а також доступні безкоштовні візити, відвідати бізнес-залу можна без оплати (27 доларів США).

Хто може скористатися послугою?

Тільки особа, яка супроводжує власника картки. Присутність власника картки обов’язкова. Вартість відвідування для особи, яка супроводжує власника картки, – 27 доларів США. Діти до 4 років можуть відвідувати більшість бізнес-зал безкоштовно.

Скільки часу можна перебувати?

Час встановлюється правилами кожної зали. Приблизно – 3-4 години.

Як можна контролювати й дізнатись історію відвідувань?

Історія відвідувань бізнес-зал доступна на сайті після реєстрації або в мобільних додатках.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21