Олег Єкімов про авторинок, новинки, тренди

2019-08-19 12:04

Електрокари наступають і перемагають – так характеризує головну тенденцію ринку директор чернігівського автоцентру «МЕТЕК» Олег Єкімов. І хоча поки що вартість таких автомобілів відчутно «кусається», вже наступного року, на думку підприємця, на ринку з’являться доступні за ціною електромобілі різних світових брендів. 

Утім, звичайні автомобілі, що заправляються бензином чи іншими видами горючого палива, нікуди не зникнуть. Вони їздитимуть вулицями наших міст і дорогами країни, напевно, ще років 20-30. Тому «списувати» такі авто з рахунку та зараховувати до класу пенсіонерів зарано. Особливо якщо враховувати, що на світовому ринку щороку з’являються нові цікаві моделі – більш потужні й технологічні і при цьому ще більш елегантні, економічні та екологічні. 

– Якщо говорити про бренд SKODA, то найбільше у чернігівців користуються попитом кросовер SKODA Karoq, що прийшов на зміну Yeti та орієнтований переважно на молодь, яка мешкає в місті, та SKODA Kodiaq – шикарний просторий автомобіль для всієї родини, – проводить невеличку екскурсію салоном «МЕТЕК» Олег Єкімов. – Ці моделі надзвичайно економічні й легкі в керуванні. Karoq у Європі пішов «на ура», має різноманітні «електронні фішки». Можна сказати, що це автомобіль майбутнього. Та й ціна на ці моделі доволі конкурентна. Зокрема, на Kodiaq наразі діє знижка в розмірі 2000 у. о. Саме ця модель сьогодні найбільше продається . 

Дуже часто автовиробники презентують свої автомобільні новинки та оновлення модельного ряду саме восени. Тож Олег Єкімов, як і багато автовласників, уже очікує, чим же дивуватимуть відомі бренди. Зокрема, Mitsubishi готується представити шанувальникам і випустити на ринок новий OUTLANDER і новий ASX. Незважаючи на доволі песимістичні прогнози на початку року, цей ринок продовжує рухатися й розвиватися. Зокрема, салон «МЕТЕК» цього року збільшив продажі приблизно на 25%. 

Щоправда, відкритою й доволі болючою залишається проблема підготовки технічного персоналу та браку кваліфікованих кадрів. «З 2014 року ми збільшили зарплату своїм автослюсарям утричі, – зауважує власник авто-центру. – Дуже сильно на це впливає Європа, де шукають кращих заробітків наші фахівці. Втім, сьогодні такі ж самі гроші вже можна заробляти вдома. У нас зарплата достойна й конкурентна. Тож зараз багато повертається тих, хто пропрацював за кордоном і півроку, й рік. Розуміють, що тут вони займаються улюбленою справою, а там за такі ж самі гроші стоять біля конвеєра, причому без родини, без квартири, без належних умов для відпочинку». 

До слова, наразі в автоцентрі «МЕТЕК» є вакансія електрика, адже під час обслуговування електрокарів мають бути задіяні два електрики з високою категорією допуску. Оскільки цей напрям ставатиме все затребуванішим, робота це перспективна й добре оплачувана.

Вікторія КУДІНА

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13