Ляшко: моя перемога — це перемога кожного з вас!

2020-10-23 08:26

25 жовтня відбудуться не лише місцеві вибори, а й довибори до парламенту по 208-му округу. Безумовний фаворит цих перегонів Олег Ляшко звернувся до своїх земляків і закликав їх зробити мудрий вибір.

«Я йду на ці вибори, щоби перемогти і стати вашим найкращим захисником і найпотужнішим вашим голосом у Верховній Раді. За рік, що мене немає в парламенті, ви стали жити тільки гірше. Я відстоював нашу землю – нинішня влада її продала. Наша команда добилася підвищення мінімальних зарплат удвічі – нинішні некомпетентні невігласи кинули вам подачку у 200 гривень і видають це за неймовірну перемогу. За цієї влади мільйони українців стали безробітними, майже половина опинилася за межею бідності. В парламенті – корупційний спрут. Сьогодні важливо знову не помилитися з вибором», - застеріг лідер Радикальної партії.

Ляшко пообіцяв – коли повернеться до парламенту, наведе порядок і змусить владу рахуватися з інтересами селян і людей праці, боротиметься за скасування закону про розпродаж землі. А перемога команди Радикальної партії на місцях, за його словами, дозволить ще ефективніше вирішувати проблеми жителів області.

«Моя перемога – це не лише перемога Радикальної партії чи Ляшка. Це перемога кожного українця, який хоче жити достойно в рідній країні. Це перемога українського духу, української справи і української відповідальності. Це перемога українських селян, робітників, лікарів і вчителів. Наша перемога – це перемога здорового глузду. Ми повинні повернути здоровий глузд в державне управління, в український парламент, в місцеві ради. Ми – народна партія, тому що знаємо проблеми села і українців та знаємо, як їх вирішувати. Підтримайте на виборах команду Радикальної партії – і отримаєте сильних захисників, які будуть чесно й достойно представляти ваші інтереси», – закликав Ляшко.

Нагадаємо, лідера Радикальної партії підтримали як єдиного кандидата від українських сил лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, лідер партії «Рідний дім», мер Чернігова Владислав Атрошенко, лідер партії «Пропозиція», мер Дніпра Борис Філатов, віцепрезидент Парламентської Асамблеї Ради Європи Георгій Логвинський та інші відомі політики.

Микола Образцов
 

Інші новини:


У Чернігові три школи можуть працювати навіть при введенні червоної зони

Сьогодні під час наради в міській раді начальник Чернігівського управління освіти Василь Білогура повідомив, що в трьох чернігівських школах вакцинацією охоплено практично 100% колективу. А це означає, що ці заклади можуть працювати навіть при введенні в місті червоної зони.

2021-10-19 13:58