Дорогі земляки! Шановні виборці!

2020-10-23 08:46

Уже цієї неділі, 25 жовтня, ми обиратимемо місцеву раду – керівників громад.

На моє глибоке переконання, чесні вибори без підкупу і маніпуляцій, коли люди мають можливість для вільного та свідомого волевиявлення, – фундамент демократичного суспільства. А місцеві органи влади – це фундамент держави.

25 жовтня – саме місцеві вибори.

Ми обиратимемо не президента або новий парламент. Це важливо пам’ятати. Коли нам обіцяють мир, пониження тарифів або скасування медичної реформи – нас дурять. Це треба чітко розуміти. Бо місцева влада, яку ми обираємо, відповідає за прибирання сміття на наших вулицях, дороги, освітлення та розвиток Чернігівщини. І потрібно голосувати за тих, кого знаємо, хто буде цим займатися, а не розповідати про «велику політику».

Партія «РІДНИЙ ДІМ» – не одна з багатьох, а єдина, яка говорить не про всеукраїнські політичні питання, а про соціально-економічний розвиток Чернігівщини. 

Команда «РІДНОГО ДОМУ» може продемонструвати конкретний результат роботи та вже зроблені добрі справи. Це єдина партія, яка має не політичну мету, а спрямовує свої дії передусім на соціально-економічний розвиток громад Чернігівщині та підвищення добробуту їхніх мешканців. Цим вона відрізняється від усіх інших партій, що беруть участь у місцевих виборах. 

«РІДНИЙ ДІМ» – це єдина, рідна партія, яка створена та працює тут, на Чернігівщини. Як лідеру партії для мене велика честь, але одночасно, і відповідальність вести до влади таку професійну команду. Наша команда готова брати на себе відповідальність за розвиток всієї області, кожної громади.

Для нас гасло «Відроджуємо Чернігів – відродимо Чернігівщину» – це не просто слова, це керівництво до дій. Наша мета – процвітання Чернігівщини. Наші партнери – мешканці області. А це означає, що ми разом! Переможемо разом! 

Шановні земляки!

Звертаюсь до кожного з вас із проханням 25 жовтня обов’язково прийти на виборчі дільниці та підтримати команду «РІДНОГО ДОМУ» в усіх виборчих бюлетенях. 

Голосуйте ЗА свою громаду! Голосуйте ЗА свій «РІДНИЙ ДІМ»!

З повагою, Чернігівський міський голова, лідер партії «РІДНИЙ ДІМ» Владислав Атрошенко
Партія «РІДНИЙ ДІМ» № 4 у виборчому бюлетені до Чернігівської обласної ради
 

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57