Юлія Лобачова: я така, як і мої виборці

2020-10-15 09:25

Депутат – це людина, яка 24/7 працює на благо своїх виборців. Саме так вважає Юлія Лобачова – кандидат від партії чинного мера Владислава Атрошенка. І якщо для когось це не більше, як передвиборчі гасла, Юлія йде до міської ради із чистою душею та відкритим серцем…

Досьє: Успішний підприємець, засновник і керівник популярного в світі бренду суконь «Ricca Sposa», власник квіткової майстерні «Fleur Deco», любляча мама.

Кандидат у депутати до Чернігівської міської ради від партії «Рідний дім» по виборчому округу №4.
Народилася 28 липня 1984 року в Чернігові. Має три вищі освіти. Закінчила Чернігівський державний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка, Національну академію державного управління при Президентові України, Міжрегіональну академію управління персоналом. 

Із 2004 по 2008 роки працювала в органах місцевого самоврядування.
З 2008 по 2009 роки — в «САН ІнБев Україна».
З 2009-го заснувала в Чернігові декілька підприємств.
А в 2011 році запустила власний бренд – торговельну марку з виробництва розкішних весільних та вечірніх суконь «Ricca Sposa».

Завдяки постійній участі в головних міжнародних подіях весільної індустрії та наполегливій праці підприємиці вдалося вийти на міжнародні ринки й зробити свій бренд відомим більш ніж у 40 країнах світу.

Юлія Лобачова є дійсним членом Укрлегпрому та Чернігівської регіональної торгово-промислової палати.

– Юліє, навіщо успішній підприємиці мандат? Для чого вам гаяти час на неоплачуваній посаді депутата міської ради?

– Я народилася та живу в Чернігові. Тут я заснувала своє виробництво. Тут живуть люди, які у мене працюють. Тут я виховую своїх дітей. Я люблю своє місто та не збираюся нікуди з нього їхати.

Але я добре бачу, чого не вистачає Чернігову, які в нього та його мешканців  проблеми. При цьому відчуваю в собі сили вирішити ці питання. Якщо ти лідер по натурі, то не чекатимеш, що хтось прийде та принесе тобі бажане на блюдечку з блакитною каймою. Я звикла діяти! Щиро вірю, що зможу принести реальну користь містянам. Звісно, разом із професійною командою однодумців та під керівництвом сильного лідера. 

– Прекрасно! Та чому все ж таки чернігівці мають проголосувати саме за Юлію Лобачову?

– Тому, що я така, як вони. Я не відрізняюся від своїх виборців. Живу в звичайній квартирі, маю такі ж проблеми, так само всім серцем люблю Чернігів і прагну того, щоб моє місто було комфортним для проживання. При цьому я є лідером, тому за мною підуть люди, разом із якими ми продовжимо добрі справи.

– Юліє, давайте ближче до конкретних кроків. Що саме робитимете, коли люди за вас проголосують?

– Я обійшла усі двори свого округу та поспілкувалася з кожним мешканцем, який цього хотів. Я не лише знаю, які в них є проблеми, я вже почала їх вирішувати. Не звикла відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні. Та розповім про конкретні кроки.

1. У міській раді я працюватиму на благо мешканців свого округу. Ми відремонтуємо дороги та доріжки у дворах, замінимо старі лавочки й паркани, встановимо пандуси та поручні, наведемо лад у під’їздах, обов’язково покращимо ситуацію з дитячими та спортивними майданчики. У деяких дворах гостро стоїть питання з освітленням, в інших є проблема із баками для сміття. Так, усе це можна вирішити не за один тиждень, можливо, навіть не за місяць. Але, повірте – варто тільки об’єднати зусилля та почати діяти. 

2. Оскільки економічний розвиток регіону та сприяння відкриттю нових підприємств є для мене пріоритетними задачами, планую працювати в комісії з питань підприємництва, залучення інвестицій та туризму. Хочу бути корисною для людей, які розвиваються самі та створюють робочі місця. Вважаю, що працюючі й сучасні виробничі підприємства – запорука успішного розвитку міста. Чим більше таких буде в Чернігові, тим більше молоді залишатиметься та працюватиме на розбудову міста. Тож влада має всіляко підтримувати бізнес, створювати гарний мікроклімат, аби в Чернігові народжувались підприємства, на яких молодь залюбки би працювала.

3. Зараз вкрай важливо підвищувати рівень освіти. У дітей має бути цікаве шкільне та позашкільне життя. Тому я приділятиму велику увагу їх творчому розвитку. Адже лише через стимулювання креативного мислення можна виховати щасливих та успішних людей. Людей, здатних реалізовувати цікаві проєкти розвитку нашого міста та робити Чернігів успішним, сильним в економічному й соціальному плані.

4. Обов’язково маємо пам’ятати про літніх людей. Вони заслуговують на гідну старість, повагу від молоді, тож повинні створити цікаве дозвілля і для них. Позитивні емоції надзвичайно важливі для людей похилого віку. Щасливі та усміхнені пенсіонери – це моя мрія! Адже вони все життя важко працювали на розбудову Чернігова, тож прийшов час міста віддячити. 

– Гарна програма! Як оцінюєте свої шанси на перемогу?

– Я не беру участі в грі, якщо не впевнена, що переможу. У мене класна команда однодумців, мене підтримують рідні та друзі. Дуже приємно, що на дворових зустрічах до мене підходять люди й кажуть, що хочуть долучитися до команди на добровільних засадах. Не за лампочки і не за гречку. Люди довіряють мені. Все це надає віри та надихає на подальші кроки! Адже моя перемога – це перемога всього міста! Продовжимо добрі справи разом!

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13