Збройні сили України продемонстрували, як знищують позиції російських операторів безпілотників у Покровську.
Сили оборони завдали удару по місцях розташування російських дроноператорів підрозділу "Рубікон" у Покровську. Водночас, з початку доби на фронті зафіксовано 55 бойових зіткнень.
На Facebook 7-й корпус швидкого реагування Десантно-штурмових військ поділився відеозаписом атаки на базу "Рубікона" в Покровську.
там розповіли, що Сили оборони завдали авіаудару по мікрорайону Покровська, де фіксується робота інструкторів "Рубікону".
"Протягом тривалого часу російські війська використовували зруйнований багатоповерховий будинок у мікрорайоні "Лазурний" як базу для своїх пілотів. Крім того, у цьому районі було зафіксовано присутність інструкторів з центру "Рубікон", які навчали екіпажі безпілотних літальних апаратів, повідомили в 7-му корпусі ДШВ."
Вони також повідомили, що в одному з приміщень противник зберігав боєприпаси, що містили отруйні хімікати.
Внаслідок удару росіяни втратили до двох пунктів роботи екіпажів БПЛА, вузол зв'язку, запаси боєприпасів, а також до 10-15 осіб.
"Протягом тривалого часу ворог надає перевагу південній частині міста для накопичення особового складу, зокрема пілотів безпілотників. Противник прагне знизити ймовірність ударів з FPV-дронів українських сил у зоні відповідальності 7-го корпусу ДШВ, а також спростити логістичні процеси. Ці території розташовані поблизу шляхів, що з'єднують Покровськ з іншими великими населеними пунктами на території ворога", - зазначили у 7-му корпусі ДШВ.
З початку доби на фронті зафіксовано 55 зіткнень.
Цю інформацію наводить зведення Генерального штабу станом на 16:00.
Ситуація на основних напрямках
В напрямках Північно-Слобожанського та Курського не було зафіксовано спроби просування ворога, однак окупаційні сили здійснили авіаудар, використавши одну керовану бомбу, а також провели 22 обстріли наших військових позицій і населених районів.
На Південно-Слобожанському напрямі ворог здійснив сім спроб прорвати оборонні лінії в околицях Ізбицького, Стариці, Вільчі та Шев'яківки, де наразі тривають три запеклі бойові зіткнення.
На Лиманському фронті українські сили виявили ефективність, зупинивши дві атаки ворога, який намагався просунутися в зонах Ставки та Діброва.
На Слов'янському напрямку окупанти тринадцять разів намагалися йти вперед поблизу Закітного та в бік населених пунктів Рай-Олександрівка, Крива Лука й Різниківка, одне бойове зіткнення триває.
На Костянтинівському фронті наші воїни успішно зупинили сім нападів в районі Іванопілля, Іллінівки та в напрямку Костянтинівки.
На Покровському напрямку зафіксовано 12 спроб ворога витіснити наші війська з зайнятих позицій у районах населених пунктів Кучерів Яр, Вільне, Новий Донбас, Білицьке, Дорожнє, Новоолександрівка, Сергіївка, Удачне та Гришине. Два бої наразі тривають.
На Олександрівському фронті українські захисники вдало зупинили дві атаки в зонах Олександрограда та Вербового.
На Гуляйпільському напрямку Сили оборони успішно відбили десять ворожих атак у районах Гіркого й Новоселівки та в бік Привільного, Різдвянки й Копаней.
На Оріхівському фронті наші військові успішно відбили дві атаки ворога, які намагалися просунутися в напрямках Кам'янського та Плавнів.
На Куп'янському, Краматорському та Придніпровському напрямках не було зафіксовано спроб просування ворога.
Атаки на прикордонні території
Продовжуються артилерійські атаки на прикордонні території. Сьогодні в Сумській області під обстрілами опинилися населені пункти Сопич, Голишівське, Уланове та Бачівськ. На Чернігівщині постраждали Ляди та Ясна Поляна. Крім того, противник здійснив авіаційні удари по районам, де розташовані Уланове та Товстодубове.