З початку доби на лінії фронту зафіксовано 120 зіткнень. | Еспресо

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у своєму зведенні станом на 16:00.

"Сьогодні громади населених пунктів Високе, Михайлівське, Нововасилівка та Соснівка у Сумській області, а також Клюси і Баранівка в Чернігівській області зазнали шкоди від ворожого артилерійського вогню та мінометних обстрілів. Окрім того, авіаударів піддався населений пункт Бояро-Лежачі на Сумщині", - повідомили в Генеральному штабі.

У напрямках Північно-Слобожанському та Курському відбулося одинадцять бойових зіткнень. Противник здійснив шість авіаційних атак, скидуючи десять керованих бомб, а також провів 141 обстріл, серед яких вісім були виконані з використанням реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку від початку доби ворог здійснив сім наступальних дій у районах населених пунктів Вовчанськ, Зелене та Чугунівка.

На Куп'янському напрямку загарбницька армія здійснила шість атак на позиції українців поблизу Кіндрашівки, Петропавлівки, Піщаного, Степової Новоселівки, Зеленого Гаю - у бік населеного пункту Новоосинове.

На Лиманському напрямку ворог сімнадцять разів атакував позиції наших захисників у районах населених пунктів Греківка, Карпівка, Новий Мир, Колодязі, Зелена Долина, Торське, Діброва та в напрямку населених пунктів Серебрянка й Дронівка. Сім бойових зіткнень тривають.

На Сіверському фронті ворог здійснив дві атаки в зонах Івано-Дар'ївки та Виїмки.

У Краматорському регіоні українські військові успішно зупинили чотири атаки російських військ. Противник намагався пробитися в зонах навколо населених пунктів Кліщіївка і Біла Гора.

У районі Торецька наші військові успішно відбили шість атак ворога поблизу населених пунктів Диліївка, Торецьк, а також у напрямку Русин Яра, Степанівки та Яблунівки. На даний момент триває одне бойове зіткнення.

На напрямку Покровськ російські агресори здійснили 36 спроб витіснити наших військових із зайнятих позицій у районах населених пунктів Попів Яр, Володимирівка, Разіне, Мирне, Новоекономічне, Миролюбівка, Шевченко, Звірове, Удачне та Горіхове, а також у напрямках Покровськ, Молодецьке, Філія та Олексіївка. Сили оборони успішно стримують тиск супротивника та вже відбили 30 атак.

На Новопавлівському напрямку ворог вісім разів намагався прорвати оборону наших захисників у районах населених пунктів Дачне, Філія, Мирне, Шевченко, Темирівка, Зелене Поле та в бік населеного пункту Новопавлівка. Три бойових зіткнення тривають дотепер.

На напрямку Гуляйполя супротивник здійснив авіаційний напад на територію поблизу населеного пункту Чарівне.

На Оріхівському напрямку українські воїни відбили дві штурмові дії ворога в районі Кам'янського. Населені пункти Новоандріївка та Плавні зазнали авіаційних ударів керованими бомбами.

На Придніпровському напрямку противник здійснив п'ять атак на позиції наших військових, але не досяг жодного успіху.

#Авіаудар #Куп'янський район #Генеральний штаб Збройних сил України #Артилерія #Чернігівська область #Вовчанськ #Курськ #Суми Площа #Греківка #Міномет (зброя) #Українці #Бояро-Лежачі #Степанівка (смт) #Миролюбівка (Новомосковський район) #Тарас Шевченко #Дронівка #Темирівка #Мирне (Мелітопольський район) #Покровське (смт) #Лиманське (смт) #Зелене (Покровський район) #Серебрянка, Донецька область #Дачне, Бахмутський район, Донецька область #Біла Гора (Костянтинівський район) #Новопавлівка (Межівський район) #Баранівка, Житомирська область #Петропавлівка (Петропавлівський район) #Високе (Борзнянський район) #Зелене Поле (Костянтинівський район) #Долина #Звірове #Діброва (Диканський район) #Горіхове (Покровський район) #Яблунівка (Сумський район) #Новий Мир (Буринський район) #Карпівка (Широківський район) #Разіне (Покровський район) #Попів Яр #Молодецьке (Покровський район) #Чугунівка #Кліщіївка

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.