У медичному закладі відійшла в інший світ семирічна дівчинка, яка отримала поранення внаслідок обстрілу російських військ у Вінницькій області.
                                
                             
Дівчинка перебувала у вкрай тяжкому стані, лікарям не вдалося її врятувати.
У Вінницькій області трагічно пішла з життя семирічна дівчинка, яка отримала поранення в результаті російського обстрілу 30 жовтня. Цю інформацію озвучила Наталя Заболотна, перша заступниця голови Вінницької обласної військової адміністрації.
"Внаслідок ворожої атаки є постраждалі серед цивільного населення - четверо дорослих і семирічна дівчинка. Двоє дорослих госпіталізовані, їхній стан - середньої тяжкості. Ще двоє отримали легкі поранення й відмовилися від госпіталізації. Дівчинка була доставлена до лікарні у вкрай тяжкому стані. Лікарі боролися за життя, але, на жаль, її не вдалося врятувати", - розповіла посадовиця.
Дівчинка проживала у місті Ладижин, яке сьогодні опинилось під російською атакою. Її звали Діаною. Про це повідомив у соцмережах секретар Ладижинської міської ради Олександр Коломієць.
Загалом, за словами Заболотної, регіон атакували 90 БпЛА та 23 крилаті ракети.
"У регіоні зафіксовано пошкодження критично важливої інфраструктури, а також влучання в об'єкти цивільного призначення. Внаслідок цього постраждали 23 житлових будинки. Один із них, двоповерхова споруда, де мешкали 21 людина, отримав серйозні ушкодження, через що мешканців переселили. Вона також зазначила, що в даний момент спеціальні комісії проводять обстеження цього будинку для оцінки можливості його подальшого використання."
Вона також зазначила, що продовжуються зусилля з усунення наслідків ураження. На місцях подій працюють рятувальні команди, які займаються ліквідацією пожеж. Створено комісії для документування наслідків уражень і пошкоджень.
30 жовтня Росія провела комплексну атаку на територію України.
Згідно з інформацією, наданою президентом Володимиром Зеленським, агресор використав понад 650 безпілотників та більше ніж 50 ракет різних типів, включаючи балістичні та аеробалістичні. Хоча багато з цілей були знищені, все ж мали місце влучання. Зокрема, в результаті атаки було зруйновано гуртожиток у Запоріжжі, внаслідок чого постраждали десятки людей, серед яких п'ятеро дітей. Дві особи загинули. У Ладижині, що на Вінниччині, відзначається відсутність тепла і водопостачання.
Загалом, за даними Зеленського, ворог атакував енергетичні та цивільні об'єкти на Вінниччині, Київщині, Миколаївщині, Черкащині, Полтавщині, Дніпропетровщині, Чернігівщині, Сумщині, Івано-Франківщині, Львівщині.