З початку доби на фронті зафіксовано 54 конфлікти, найбільш напружена ситуація спостерігається в Покровському напрямку.
Про це у зведенні станом на 16:00 22 лютогои повідомив Генштаб ЗСУ, передає Укрінформ.
Ворог сьогодні з території РФ обстріляв прикордонні населені пункти у Чернігівській області, зокрема Янжулівку та Миколаївку.
На Харківському напрямку ворог здійснив чотири атаки, націлившись на Вовчанськ, Фиголівку та Западне. Наразі відбувається одне боєзіткнення.
На Куп'янському напрямку війська РФ здійснили спробу просунутися вперед неподалік Загризового, отримали відсіч.
На Лиманському фронті війська Росії здійснили три атаки поблизу сіл Іванівка, Ямполівка та в Серебрянському лісі, проте українські захисники успішно відбили всі наступи противника.
Сили оборони тричі відбивали ворожі штурми в районі Білогорівки на Сіверському напрямку.
Українські захисники успішно відбили шість наступів російських військ у зонах Васюківки, Ступочок та Білої Гори на Краматорському напрямку.
На Торецькому напрямку на даний час тривають три боєзіткнення, загалом за сьогодні війська РФ атакували сім разів неподалік Торецька та в напрямку Диліївки. Авіаудару зазнала Костянтинівка.
З початку доби на Покровському напрямку ворог здійснив 23 атаки з метою витіснення українських військових з їхніх позицій у зонах населених пунктів Водяне Друге, Новоторецьке, Єлизаветівка, Промінь, Даченське, Котлине, Удачне, Новоолександрівка, Андріївка та Улакли.
Сили оборони стримують натиск та відбили 21 атаку, два боєзіткнення досі тривають. Втрати ворога уточнюються.
Авіаційні удари російські війська завдали по Миролюбівці, Звіровому та Покровську.
Сьогодні в районі Новопавлівки противник чотири рази здійснив напади поблизу населених пунктів Костянтинопіль і Бурлацьке. Також Новопавлівка стала мішенню для авіаудару.
У районі П'ятихаток українські військові успішно зупинили наступ російських сил на Оріхівському напрямку.
На напрямках Гуляйполя та Придніпров'я російські війська не здійснювали активних наступальних операцій.
У Курській області підрозділи Сил оборони України впродовж доби успішно відбили дві атаки російських військ. Противник здійснив 12 авіаційних нальотів, скинувши 19 керованих авіаційних бомб, та провів понад 200 обстрілів, зокрема семи з реактивних систем залпового вогню.
На інших напрямках фронту ситуація суттєвих змін не зазнала.
Як повідомляв Укрінформ, уранці 22 лютого росіяни скинули на Костянтинівку Донецької області сім авіабомб ФАБ-250 з уніфікованими модулями планерування та корекції (УПМК). Загинули двоє людей, ще четверо - поранені.