Деякі оселі у Вінниці 17 серпня залишаться без електрики та гарячої води - повідомлення на 20 хвилин.

* Частині вінничан сьогодні доведеться врахувати тимчасові зміни у наданні комунальних послуг.

Де проходять роботи з ремонту мереж і які адреси увійшли до списку -- ділимося інформацією.

У Вінниці 17 серпня на деяких вулицях буде тимчасово обмежено постачання води, гарячої води та електрики в зв'язку з проведенням ремонтних і планових робіт на інженерних мережах. Цю інформацію оприлюднили в службі оперативного реагування "Цілодобова варта".

Команди комунального підприємства "Вінницяоблводоканал" здійснюватимуть ремонт водопроводів за наведеними адресами:

* перехрестя Індустріального 1-го провулка та вулиці М. Шимка;

* 1-й провулок Гайдамацький, 4, 7;

вулиця Гоголя, 9-й номер

* вулиця Магістратська, 9;

* вулиця П. Корнелюка, 2-А;

* вулиця Нечуя-Левицького, 2-А.

Обіцяють, що водопостачання буде відновлено негайно після закінчення робіт.

Тимчасове припинення постачання гарячої води торкнеться житлового будинку, розташованого на вулиці М. Ващука, 10. У комунальному підприємстві "Вінницяміськтеплоенерго" зазначають, що це пов'язано з проведенням ремонтних робіт на тепломережах.

Сьогодні також можуть бути заплановані відключення електроенергії. Це торкнеться наступних адрес:

* вулиця Липовецька;

* вулиця Гайдамацька;

* вулиця Коротка;

* вулиця Чернігівська;

* вулиця Кобзаря;

* вулиця Повздовжня;

* провулок Заміський;

вул. Героїв Нацгвардії, 55-97

вулиця М. Малишенка, 14-28;

вулиця Д. Бабія може бути перетворена на: * вулиця Д. Бабія.

* проспект Коцюбинського

* вулиця Волошковая

* вулиця Немирівське шосе;

вулиця М. Литвиненко-Вольгемут, будинки 12-22

вулиця Матроса Кішки, будинки 1-7.

Причина – проведення запланованих робіт на електричних мережах.

Можливо, вам буде цікаво:

Вакцинація дітей перед школою та садочком: що варто знати батькам перед навчальним роком

"Ціни не відповідають можливостям": вінничани вимагають переглянути вартість проїзду та умови пересадки

Двоє дорожньо-транспортних пригод за один день у Вінницькій області: автомобіль злетів у кювет після подвійного перевороту.

Додайте 20 хвилин до обраних джерел у Google.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.