Менська громада отримала обладнання для телемедицини

2022-02-15 13:56

Шлях до реалізації цього проєкту був поетапним і тривав не один місяць. У громаді провели соціологічне опитування, за результатами якого саме медичні послуги були визначені в громаді пріоритетними, повідомляється на ФБ-сторінці Менської міської ради.

Придбали телемедичне обладнання на загальну суму 1,2 млн гривень. На суму придбали 11 програмно-апаратних комплексів для телемедицини IDIS2G0 та два ноутбуки HP Laptop. З місцевого бюджету громади виділені кошти на проведення закупівлі 15 ноутбуків та іншої оргтехніки для обслуговування телемедичного обладнання.

Реалізація проєкту дасть змогу наблизити спеціалізовану медичну допомогу до кожного громадянина, який проживає у сільській місцевості, оскільки дозволить проводити консультування пацієнтів вузькими спеціалістами на відстані – із застосуванням телемедицини.

Розміщені програмно-апаратні комплекси для телемедицини будуть в 11 сільських медичних закладах громади: у фельдшерсько-акушерських пунктах Покровського, Кукович, Феськівки, Волосківець, Блистови та фельдшерських пунктах Лісок, Дягови, Величківки, Городища, Данилівки і Семенівки.

Проєкт реалізовано  в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13