7 причин голосувати ЗА Анатолія Григоровича Гунька

2020-10-23 09:12

Анатолій Гунько – небайдужий до проблем людей. Тільки за останні два роки він та його команда допомогли захистити права більше п’яти тисячам співвітчизників. Захист прав людей – це його професія та життєвий шлях.

Досвідчений юрист. Знає механізми роботи державних органів і бюджетні процеси. Зможе ефективно створювати корисні для села законопроєкти.

Володіє широкими зв’язками у владі та бізнесі, напряму контактує з більшістю міністрів і багатьма чиновниками, а значить, буде швидко і якісно вирішувати проблеми виборців.

Уже активно працює над вирішенням проблем округу. Завдяки його зусиллям та контактам у наших містах та селах з’являються нові свердловини для питної води, дитячі майданчики. Школи та лікарські амбулаторії і фельдшерсько-акушерські пункти  отримують сучасну техніку, поштарі й соціальні працівники зможуть швидше добратися до селян на новеньких велосипедах.

Успішний управлінець. Уже в 20 з лишком років він керував колективами підприємств, приймав важливі рішення. Цей досвід допоможе йому вибудувати ефективний зв'язок «місцева влада – бізнес – центральна влада» для відродження села.

Народився та виріс на Чернігівщині, в сім’ї комбайнера й зоотехніка. З дитячих років багато допомагав батькам, працював на землі. Знає, що таке нелегка сільська праця, знає проблеми села та готовий багато зробити для своїх земляків. Аби комфорт і  добробут повернулись в наші оселі.

Чудово розуміється в земельних питаннях. Знає, як захистити інтереси пайовиків та малих господарств від натиску і свавілля великих агрохолдингів. Зможе ініціювати прийняття законів, які зроблять власника землі захищеним, а громаду – багатою.

Інші новини:


Хліб може коштувати понад 100 грн у разі запуску ринку землі

Сьогодні в Україні активно зростають ціни на продукти та з’являються імпортні овочі. Проте після запуску ринку землі ситуація може ускладнитись і хліб в Україні коштуватиме 130-150 грн. Про це сказав голова асоціації фермерів Волині Руслан Хомич, інформує Kurkul.com.

2020-12-02 11:38