7 причин голосувати ЗА Анатолія Григоровича Гунька

2020-10-23 09:12

Анатолій Гунько – небайдужий до проблем людей. Тільки за останні два роки він та його команда допомогли захистити права більше п’яти тисячам співвітчизників. Захист прав людей – це його професія та життєвий шлях.

Досвідчений юрист. Знає механізми роботи державних органів і бюджетні процеси. Зможе ефективно створювати корисні для села законопроєкти.

Володіє широкими зв’язками у владі та бізнесі, напряму контактує з більшістю міністрів і багатьма чиновниками, а значить, буде швидко і якісно вирішувати проблеми виборців.

Уже активно працює над вирішенням проблем округу. Завдяки його зусиллям та контактам у наших містах та селах з’являються нові свердловини для питної води, дитячі майданчики. Школи та лікарські амбулаторії і фельдшерсько-акушерські пункти  отримують сучасну техніку, поштарі й соціальні працівники зможуть швидше добратися до селян на новеньких велосипедах.

Успішний управлінець. Уже в 20 з лишком років він керував колективами підприємств, приймав важливі рішення. Цей досвід допоможе йому вибудувати ефективний зв'язок «місцева влада – бізнес – центральна влада» для відродження села.

Народився та виріс на Чернігівщині, в сім’ї комбайнера й зоотехніка. З дитячих років багато допомагав батькам, працював на землі. Знає, що таке нелегка сільська праця, знає проблеми села та готовий багато зробити для своїх земляків. Аби комфорт і  добробут повернулись в наші оселі.

Чудово розуміється в земельних питаннях. Знає, як захистити інтереси пайовиків та малих господарств від натиску і свавілля великих агрохолдингів. Зможе ініціювати прийняття законів, які зроблять власника землі захищеним, а громаду – багатою.

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14