Друзі, чернігівці та вся громадо нашої великої Чернігівщини!

2020-10-23 08:55

Уже 25 жовтня в кожній громаді, кожному місті, селищі та селі відбудуться місцеві вибори. Прийти й проголосувати — наша відповідальність та громадянський обов’язок.

Я віддав багато років життя задля розвитку нашого регіону, очолював область, був обраний вами до Верховної Ради. Зараз я продовжую віддано працювати, але вже не на державних посадах, а у сфері аграрного бізнесу.

І для мене вкрай важливе майбутнє Чернігівщини, бо я тут народився, виріс, тут живуть мої діти та маленька онучка.

Вибір стоїть за кожним. Проаналізувавши всі партії та кандидатів, які мають узяти на себе відповідальність відстоювати, перш за все, народ, бути справедливими та чесними, хочу від себе сказати, що жодної альтернативи, окрім партії «РІДНИЙ ДІМ» на чолі з Владиславом Атрошенком, я не бачу.

Це команда, яка за п’ять років довела не словом, а ділом, що вміє ефективно працювати. Чернігів змінився за останні п’ять років, і саме такі кардинальні позитивні зміни повинні торкнутися кожного села, кожної громади та кожного міста в нашій області.

Команда, яка йде працювати на всіх рівнях, ― це професійні та порядні люди, багатьох я знаю особисто як у роботі , так і в житті. Хто буде краще піклуватися про майбутнє наших дітей, ніж освітяни та медики, хто буде підтримувати інтереси бізнесу та аграріїв, котрі зараз майже не захищені в нашій державі, хто буде відповідати за якісну інфраструктуру та заміну комунікацій? Команда «РІДНОГО ДОМУ» об’єднала людей, котрі не просто знаються на своїй роботі, вони разом ідуть відроджувати нашу Чернігівщину, вони вміють працювати та брати відповідальність за слова й дії, на відміну від опонентів, котрі критикують чинного мера й на цьому будують політичну кампанію. Вони лобіюють інтереси парламентарів і вже після виборів будуть вирішувати не завдання вашої громади, а просува-ти інтереси «великих босів із Києва».

Я вважаю, що команда «РІДНОГО ДОМУ» має бути представлена на всіх рівнях у всіх радах.

Закликаю всіх прийти на дільниці та підтримати команду «РІДНОГО ДОМУ» в усіх бюлетенях. Давайте разом оберемо найкраще майбутнє, бо ми з вами цього варті!

 Валерій КУЛІЧ, депутат обласної ради

Інші новини:


Вже третю Олімпійську алею висаджено на Чернігівщині

Продовжуючи нещодавно започатковану традицію на честь відзначення 30-річчя Національного олімпійського комітету України та 20-ї річниці створення відділення НОКу в Чернігівській області, сьогодні у Новгород-Сіверському відбувся черговий спортивно-масовий захід та урочисте висадження третьої Олімпійської алеї.

2021-09-20 11:05