Магазин «МАКСМЕД» – сучасні медичні товари, безкоштовна консультація, гарантований сервіс

2022-02-16 14:50

Головний принцип магазину «МАКСМЕД» – прості відповіді на складні запитання про вибір медичного товару.

І це дуже важливий напрям у діяльності, з якого одразу стає зрозумілим, що тут турбуються про своїх покупців. Адже сюди люди приходять купити прилади або вироби, які дозволять їм подбати про своє здоров’я і навіть життя. Тому працювати та ж медична техніка має бездоганно, а її власники повинні вміти нею користуватися. Якраз це і входить до концепції роботи магазину «МАКСМЕД».

Чим відрізняється цей магазин від інших?

Перша позиція – широкий вибір якісного і сертифікованого товару – медичних виробів, приладів, медтехніки різного призначення тощо. І купувати такі товари краще у спеціалізованому магазині.

Друга позиція –  якісна, професійна і безкоштовна консультація. Індивідуальний підбір під потреби клієнта.  В магазині можна все роздивитися, порадитися і проконсультуватися. Адже в «МАКСМЕДі» працюють люди з професійною освітою, котрі допоможуть відвідувачу придбати точно те, що потрібно. І це найкраще рішення  для клієнта магазину, бо вирішить його проблему швидко. До цього  треба додати й навчання користуватися сучасними приладами. У фахово облаштованому магазині для цього є спеціальна зона.

Третя позиція – якщо прилад придбано в «МАКСМЕДі», то з приводу його обслуговування чи ремонту звертаються сюди ж - до магазину. Просту несправність чи поломку ліквідують на місці, зі склад-нішою –  товар відправлять на сервіс. І це не тільки в гарантійний термін, а й після нього. Тобто свою продукцію тут тримають на контролі. Навіть можуть замовити у виробника потрібну запчастину. Тому, придбавши потрібний прилад, матимете можливість його повного обслуговування  та ремонту.

Які товари можна придбати в магазині?

Асортимент  тут дуже широкий. Це контрольно-вимірювальні прилади (тонометри, глюкометри, пульсоксиметри тощо); засоби догляду за хворими; ортопедичні устілки; дезинфекційні та антисептичні засоби; товари для новонароджених та мам; засоби індивідуального захисту; вироби медичного призначення; засоби реабілітації; медична техніка; гігієнічні товари.

– У нас можна купити все – від ходунків та милиць до складних приладів. І є багато товарів, котрі не придбаєш більше ніде в Чернігові, – говорить керівник напрямку роздрібного продажу магазину. – Наприклад, широкий вибір матраців проти пролежнів. Мати таку річ, коли вдома є лежачий хворий, – не розкіш, як дехто думає, а необхідність. У нашому магазині фахові консультанти можуть не просто повідомити інформацію, а конкретно проконсультувати й індивідуально підібрати потрібний матрац.

Справді, часто буває так, що після того ж інсульту родичі доглядають за лежачими бабусею чи дідусем удома. Здебільшого, як уміють. І навіть не замислюються, чи й не знають про протипролежневі матраци. А пролежні з’являються швидко. Лікувати ж їх довго та неймовірно важко. Доглядальникам – складнощі й додаткова робота, а хворий страждає від болю й дискомфорту. Тому краще придбати такий матрац одразу, бо він впливає на тривалість та якість життя.

Про тонометри і глюкометри відомо багато. І гіпертоніки мають постійно контролювати свій тиск, а діабетики – рівень цукру в крові. Та не всі регулярно це роблять. І знову ж – ускладнюють хворобу. А на вимірювання потрібно лише 5 хвилин щодня. Апарати для вимірювання тиску є різні – і механічні, й автомати, й напівавтомати. Навчити ними користуватися потенційного покупця дуже важливо для консультантів «МАКСМЕДу». Власне, гіпертонія та діабет сьогодні значно помолодшали. І треба на це звертати увагу з перших проявів. Інакше ситуації загострюються. А люди з серцево-судинними захворюваннями сьогодні – це перша група ризику. Сучасні можливості медицини можуть зупинити розвиток таких хвороб на ранніх стадіях. А тиск, цукор у крові – це не ГРЗ і не ГРВІ. Люди з такими хронічними недугами, окрім лікарських препаратів, мають бути озброєними медичною технікою. І вчитися контролювати свою проблему власноруч, маючи вдома ті ж глюкометри й тонометри.

Взуття для діабетиків

У «МАКСМЕДі» широкий вибір такого зручного взуття. У літніх людей, хворих на цукровий діабет другого типу, з надмірною вагою, на тлі хвороби часто змінюється обмін речовин таким чином, що на ногах утворюються трофічні виразки. За ними незручно доглядати. І при цьому треба якомога менше травмувати ноги. Проблему полегшує спеціальне взуття. У «МАКСМЕДі» пропонують  німецьку торгову марку, перевірену в усьому світі. Таке взуття широке та зручне, воно сприяє кровообігу в кінцівках.

А ще тут є бандажна продукція – пояси для хворої спини, постави, вагітних жінок. А також інгалятори, товари для малюків і багато іншого.

Резюме
1. Маєте потребу в медичних товарах – чекаємо  з понеділка по п’ятницю з 9.00 по 19.00; у суботу й неділю – з 10.00 до 16.00 за адресою: м. Чернігів, вул. Мазепи, 29. Наші телефони: (067) 461 42 49; (0462) 941-941.
2. Сумніваєтеся, не впевнені у виборі, не вмієте користуватися? Пояснимо і навчимо!
3. Не знаєте, що робити, коли порвалася манжета в тонометрі чи не працює пульсоксиметр? Іти до нас!
4. Нові сертифіковані товари? У «МАКСМЕДі»! До речі, є й інтернет-магазин.

Людмила Пархоменко

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21