Дебати на «Суспільному» довели перевагу партії «РІДНИЙ ДІМ»

2020-10-22 13:00

На телеканалі «Суспільне» відбулись дебати, в яких взяли участь кандидати до Чернігівської міської ради від різних партій «РІДНИЙ ДІМ», «Батьківщини», «Радикальної партії Олега Ляшка», «Слуга Народу», «Європейської солідарності» та «ОПЗЖ». 

Команду Владислава Атрошенка представляв другий номер у списку партії «РІДНИЙ ДІМ» до міської ради Олександр Ломако. В своєму вступному слові він закликав чернігівців прийти на вибори 25 жовтня та акцентував увагу, що за останні 2 місяці виборці змогли почути багато від кандидатів і зробити головний висновок – їм немає що сказати про себе. Вони не можуть продемонструвати, що зробили за 5 років, які мають плани на наступні. Тому і говорили вони ці 2 місяці виключно про те, який поганий міський голова Атрошенко, та як занепадає наше місто. 

Звичайно ж, це не так, зокрема, саме в день проведення дебатів вийшов звіт міського голови про роботу на посаді за 5 років. «Без зайвої скромності скажу, що це була феноменальна робота, прикладів якої Чернігів ніколи не бачив», – заявив Олександр Ломако та звернувся до представника «Слуги народу» Юрія Тарасовця: «Це вам не возити на «Лексусі» зелені білборди або знімати відсосики. Це цілеспрямована, щоденна робота, яка змінила Чернігів. З цим – не посперечаєшся». 

Олександр Ломако зазначив, що виборці досить легко впізнають партію «РІДНИЙ ДІМ» серед 10 партій, що йдуть на вибори в Чернігові: за команду міського голови говорять конкретні справи. І вона йде на вибори з чіткою метою – продовжити добрі справи та зробити зміни в Чернігові незворотними. 

Хід дебатів підтвердив слова заступника міського голови: більшість ефірного часу опоненти мера використали для критиканства в бік Владислава Атрошенка, переважно не наводячи на підтвердження своїх слів жодних цифр, посилань на факти, документи та докази.

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13