Згідно з інформацією Генерального штабу, на фронтовій лінії сталося 95 зіткнень.
Сили оборони України відчайдушно протистоять наступу російських загарбників. Тим часом терористи не припиняють своїх атак, вбиваючи українців і знищуючи міста та села. На даний момент зафіксовано 95 бойових зіткнень.
Цю інформацію надає зведення Генерального штабу.
Сьогодні громади населених пунктів Клюси в Чернігівській області, а також Порозок, Зарічне, Покровка, Мар'їне, Братениця, Нововасилівка, Велика Писарівка, Мезенівка та Миропільське в Сумській області, а також Тимофіївка в Харківській області зазнали шкоди від вогню ворожої артилерії та мінометів.
На Північно-Слобожанському та Курському фронтах українські захисники сьогодні успішно відбили 17 атак противника, наразі триває ще чотири бойові зіткнення. Ворожа авіація провела два авіаудари, скинувши чотири керовані бомби. Окрім цього, ворог здійснив 87 артилерійських обстрілів по нашим позиціям і населеним пунктам, зокрема один з них був проведений за допомогою реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку сьогодні ворог тричі атакував у районах Вовчанська, Липців та Довгенького, крім того, завдав авіаудару по району населеного пункту Лобанівка.
У Куп'янському районі російські війська провели дві атаки на позиції в районі Степової Новоселівки та неподалік Загризового. Одне з бойових зіткнень триває й досі.
На Лиманському напрямку за сьогодні загарбницька армія здійснила вісім атак на позиції українців у районах населених пунктів Новий Мир, Ольгівка, Греківка, Липове, Зелена Долина, Торське та в напрямку Карпівки. Наразі триває два боєзіткнення.
На північному фронті, в околицях Григорівки, ворог двічі намагався захопити позиції наших сил.
У Краматорському регіоні противник намагається просунутися в напрямках Оріхово-Василівки, Білої Гори, Курдюмівки, Предтечиного, Новомаркового, Бондарного та Ступочок. Проте, підрозділи Сил оборони успішно відбили усі 12 спроб атаки.
На Торецькому фронті противник намагається прорвати нашу оборону в зонах Торецька та Диліївки. Наші захисники успішно відбили п'ять атак агресора.
На Покровському напрямку з початку доби російські агресори здійснили 24 спроби витіснити наших військовослужбовців з їхніх позицій у районах населених пунктів Малинівка, Миролюбівка, Мирне, Промінь, Мирноград, Удачне, Новосергіївка, Котлярівка, Олексіївка та в напрямку Новопідгірного. Сили оборони успішно протистоять атакам і вже відбили 19 із них.
На Новопавлівському напрямку українські захисники зупинили вісім штурмових дій ворожих військ, ще три боєзіткнення на даний час тривають. Противник намагався просуватися в районах Запоріжжя, Веселого, Мирного, Вільного, Новосілки, Вільного Поля та Шевченка. Авіаційного удару зазнали населені пункти Новодарівка та Ольгівка.
У районі Гуляйполя ворожі літаки здійснили атаки некерованими авіаційними ракетами на території Гуляйполя та Малинівки, однак штурмових дій з боку противника не відзначалося.
На Оріхівському напрямку українські захисники відбили одну атаку противника в напрямку Щербаків.
На Придніпровському напрямку не було зареєстровано жодних боїв.