Зеленський оголосив про потужну нічну атаку та складний стан в енергетичному секторі | Основні новини України

Володимир Зеленський проводить селекторну нараду з питань воєнної енергетики / Фото з Офісу президента

Президент України Володимир Зеленський повідомив у соцмережі, що провів щоденний селектор щодо ситуації в енергетиці та загалом в областях України. За його словами, у ніч на сьогодні росіяни застосували проти України 183 ударні дрони, близько 110 з яких - "шахеди", значну частину вдалося збити, зокрема ефективно відпрацювали перехоплювачі.

Зеленський підкреслив, що під час селекторної наради особливу увагу було приділено використанню ракетних систем. Він акцентував на важливості активізації заходів проти російських розвідувальних дронів, а також продовженні застосування всіх доступних засобів захисту від реактивних систем залпового вогню та завданні ударів по позиціях ворога. Президент сподівається на конкретні результати в цій сфері від Міністерства оборони та командування Збройних Сил України.

За словами глави держави, міністр енергетики сьогодні перебуває в Харкові для максимальної активізації всіх робочих процесів у регіоні. Водночас ситуація в Києві залишається складною - без опалення перебувають понад 1100 будинків. Зеленський підкреслив важливість надання людям усієї необхідної допомоги.

Президент також подякував Нафтогазу за реалізацію програми теплих пакунків. За його інформацією, людям уже роздали понад 20 тисяч таких пакунків, а загальний обсяг програми має перевищити 100 тисяч. Він наголосив на важливості підтримки цієї роботи з боку місцевої влади.

Окремо Зеленський відзначив роботу ДСНС України та Укргідроенерго з ліквідації наслідків російських ударів, наголосивши, що фахівці працюють за будь-яких умов і дають відчутний результат.

Президент повідомив, що доповіді також надходили з інших регіонів, де ситуація залишається складною, зокрема з Київської, Дніпропетровської, Полтавської, Чернігівської та Сумської областей, південних регіонів, Запоріжжя та Донеччини. Він подякував енергетичним компаніям, ремонтним і аварійним бригадам, а також підприємцям, які допомагають забезпечувати стійкість країни та підтримку тим, хто цього потребує.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.