З початку доби зафіксовано 128 випадків бойових зіткнень.

Генеральний штаб Збройних Сил України представив актуальні дані про російське вторгнення на 16:00 суботи, 20 грудня.

Згідно з інформацією, наразі сталося 128 бойових конфліктів.

"Сьогодні внаслідок обстрілу ворожої артилерії постраждали громади населених пунктів Волфине, Рижівка, Кучерівка, Нововасилівка, Козаче, Іскрисківщина в Сумській області, а також Клюси, Мхи, Бучки, Грем'яч, Хрінівка, Янжулівка в Чернігівській області", - зазначається в офіційному повідомленні.

У напрямках Північно-Слобожанському та Курському сьогодні було зафіксовано п'ять атак противника. Ворог здійснив 59 обстрілів наших військових позицій та населених пунктів, чотири з яких були проведені за допомогою реактивних систем залпового вогню.

У Південно-Слобожанському регіоні сталося десять бойових конфліктів, під час яких противник здійснював напади поблизу населених пунктів Вовчанськ, Приліпка, а також у напрямку Ізбицького та Григорівки.

На Куп'янському фронті українські військові успішно відбили п'ять наступів противника в районі Степової Новоселівки, а також у напрямку Нової Кругляківки та Піщаного. Окрім того, ще одне бойове зіткнення триває.

Сьогодні на Лиманському напрямку ворог вчинив п'ять нападів на українські позиції в околицях Зарічного, Середнього, Колодязів та в напрямку Коровиного Яру. Три з цих бойових зіткнень тривають досі.

На Слов'янському напрямку з початку доби ворог здійснив сім атак в районі Дронівки, Сіверська та Виїмки. Наразі триває чотири боєзіткнення.

У Краматорському регіоні ворог здійснив два напади на позиції наших захисників поблизу сіл Васюківка та Ступочки.

На Костянтинівському напрямку наші військові успішно зупинили 15 атак ворога, які намагалися прорвати нашу оборону в околицях населених пунктів Олександро-Шультине, Плещіївка, Яблунівка, Русин Яр, а також у напрямку Софіївки.

Від початку доби на Покровському напрямку російські війська здійснили 52 спроби витіснити українських військовослужбовців з їхніх позицій у районах населених пунктів Никанорівка, Шахове, Мирноград, Родинське, Покровськ, Котлине, Удачне, Молодецьке, Новосергіївка, Дачне та в напрямку Новопавлівки. Сили оборони успішно стримують наступ противника, відбивши вже 50 атак.

На Олександрівському напрямку з початку доби наші захисники зупинили 11 атак противника в околицях населених пунктів Філія, Піддубне, Соснівка, Вербове, Вишневе та Злагода.

На Гуляйпільському напрямку агресор 11 разів намагався йти вперед на позиції наших військ у районах Варварівки, Зеленого та Гуляйполя, два боєзіткнення тривають.

На Оріхівському фронті наші військові успішно відбили дві наступальні атаки ворога поблизу Щербаків. Населений пункт Преображенка піддався авіаудару з використанням касетних боєприпасів.

На Придніпровському напрямку ворог здійснив дві безрезультатні спроби наблизитись до позицій українських підрозділів у районі Антонівського мосту.

Раніше повідомлялося, що ЗСУ завдали ударів по пунктах управління армії РФ.

Збройні сили України вразили судно та нафтову платформу в акваторії Каспійського моря.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.