З початку доби на фронтовій лінії сталося 113 зіткнень.

Станом на 16:00 п'ятниці, 13 червня, на фронті було зафіксовано 113 бойових зіткнень. Найбільш напруженою залишається ситуація в Покровському напрямку, де українські військові успішно відбили 33 з 35 атак, при цьому ще два бої тривають. Загалом противник активізувався на кількох фронтах, вдаючись до масованих штурмів та авіаударів.

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ.

На Харківському фронті продовжуються бойові дії в околицях Вовчанська та Кам'янки, де вже вдалося відбити одну із атак ворога. Противник також здійснив авіаудар по населеному пункту Скорики. У Куп'янському районі тривають бої після п'яти спроб наступу з боку противника. На Лиманському напрямку наші сили успішно зупинили дев'ять штурмів, тоді як ще чотири атаки продовжуються. Водночас, населений пункт Гороховатка піддався авіаудару.

На Сіверському фронті противник двічі намагався просунутися до Серебрянки, але ці спроби виявилися невдалими. У Краматорському напрямку зазнали атак райони Оріхово-Василівки, Маркового, Курдюмівки та Білої Гори, один з боїв ще триває. На Торецькому напрямку ворог здійснив 11 штурмових атак, з яких дев'ять були успішно відбиті.

На Новопавлівському напрямку загарбники вже 16 разів атакували позиції ЗСУ поблизу Одрадного, Веселого, Бурлацького та Новосілки. Відбито десять атак, решта боїв -- у процесі. На Гуляйпільському напрямку українські війська стримали наступ біля Малинівки, ворог також завдав серії авіаударів по Ольгівському, Залізничному, Білогір'ю та Полтавці.

На Оріхівському фронті відбуваються бої поблизу Нестерянки, внаслідок авіаударів постраждали населені пункти Новоандріївка, Приморське, Степногірськ та Плавні. У Придніпровському регіоні Збройні сили України утримують свої позиції під натиском агресора.

Особливо напруженою є ситуація на Курському напрямку: українські сили вже відбили 17 атак, три бої тривають. Ворог шість разів застосував авіацію, скинувши вісім керованих бомб, та здійснив 133 артобстріли, зокрема два -- із РСЗВ.

Крім того, прикордонні населені пункти Сумської та Чернігівської областей -- Студенок, Біла Береза, Тур'я, Олександрівка, Клюси та Ясна Поляна -- знову зазнали обстрілів. На інших ділянках фронту суттєвих змін не зафіксовано.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.