"Ніколи раніше не спостерігалося": на Сумщині розпочалась масштабна атака безпілотників.
Військові інформують про наявність декількох підрозділів на сході, заході, півдні та в центральній частині регіону.
У неділю ввечері, 8 червня, Сумщина зазнала потужної атаки дронів з боку російських загарбників.
Мер Конотопа Артем Семеніхін о 21:19 опублікував повідомлення у своєму Telegram-каналі, в якому зазначив, що область переживає безпрецедентну масовану атаку. "Небо над регіоном заповнене червоними позначками цілей. Такого ще ніколи не було. З північних напрямків до нас наближається ще близько п'яти об'єктів", — повідомив він.
Повітряну тривогу також було оголошено в Київській, Чернігівській, Черкаській, Полтавській, Кіровоградській, Харківській, Дніпропетровській, Херсонській, Запорізькій та Донецькій областях.
Згідно з останніми відомостями Командування Повітряних сил Збройних сил, групи безпілотних літальних апаратів помічені на сході, заході, півдні та в центральних районах Сумщини. Крім того, безпілотники зафіксовані в Чернігівській, Полтавській, Харківській, Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській та Кіровоградській областях.
Нагадаємо, кілька днів тому народний депутат Роман Костенко попередив, що російська окупаційна армія готує новий масований удар по Україні. Він припускав, що її могли здійснити в ніч на 6 червня.
Атака може мати комплексний характер, включаючи використання ракет "Іскандер", бойових безпілотників "шахед" і бомбардувальників Ту-95.
Президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні закликав українців найближчими днями обов'язково реагувати на повітряну тривогу.
У той же час, джерела спостереження повідомляють, що великий артилерійський удар може статися вже цієї ночі.