У нічний час російські війська завдали ударів по енергетичним об'єктам у різних регіонах, що призвело до відключень електрики.
"У нічний час противник здійснив удари по енергетичним об'єктам у декількох регіонах. Як результат, на ранок зафіксовані нові відключення електроенергії у Сумській, Дніпропетровській, Херсонській, Харківській та Чернігівській областях", - повідомили в "Укренерго".
Відомо, що ремонтні команди обленерго активно працюють над відновленням пошкодженого обладнання з метою якомога швидшого його введення в експлуатацію.
Через учорашні та попередні масовані ракетно-дронові удари по енергетичній інфраструктурі, сьогодні у всіх областях України запроваджуються заходи з обмеження споживання електроенергії. Це включає графіки обмежень для промислових підприємств та бізнесу, а також погодинні відключення для всіх груп споживачів протягом доби.