Росія нарощує атаки на Сумську, Чернігівську та Харківську області, активно застосовуючи безпілотники, повідомляє Державна прикордонна служба України.
Ситуація на кордоні між Україною та Росією продовжує бути складною: щодня російські військові проводять обстріли по територіях Сумської, Чернігівської та Харківської областей.
Цю інформацію озвучив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко під час телемарафону, повідомляє Цензор.НЕТ.
За інформацією Демченка, ворог застосовує весь свій арсенал, включаючи ракети, авіацію, артилерію та безпілотники. При цьому особливу увагу приділяє саме дронам: "Це скиди з безпілотників, FPV-дрони, дрони з волоконно-оптичним зв’язком," - додав він.
На межі з Білоруссю, за інформацією представника Державної прикордонної служби України, ситуація в даний час лишається стабільною та під контролем. Проте ризики можуть зростати під час спільних військових маневрів Білорусі та Росії, особливо якщо на територію Білорусі будуть розміщені російські військові частини.