Прикордонники підрозділу "Химери" завдали удару по техніці та укриттям супротивника в Брянській області Російської Федерації. ДИВІТЬСЯ ВІДЕО.

Прикордонники з підрозділу "Химера" 105-го загону в Чернігівській області здійснили атаки на ворожі позиції в тилу, розташованому на території Брянської області.

Згідно з інформацією від Цензор.НЕТ, українські військові успішно нанесли удари по військовим об'єктам супротивника на його землях.

Зокрема було знищено 6 автівок та 2 ворожих укриття.

В офіційному телеграм-каналі Державної прикордонної служби України було опубліковано кадри, якими поділився підрозділ.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.