Заблокована дорога Одеса-Рені та відключення електропостачання: оголошено наслідки російського нападу на Одещину.

Російські війська атакували енергетику та залізничну інфраструктуру Одеси, перекрита траса Одеса-Рені.

В результаті обстрілу постраждала працівниця залізниці. Про це в Facebook повідомив Олександр Перцовський, голова правління АТ "Укрзалізниця".

Читайте також: У Одесі знову відключили електрику, воду та опалення в певних районах.

Він також зазначив, що постраждалу швидко доставили до медичного закладу — хоча травма не є серйозною, їй необхідна хірургічна втручання.

"Наступна нічна атака на Одесу вразила і залізничну інфраструктуру. Пост на одній з станцій зазнав серйозних пошкоджень, а наша залізничниця-сигналістка отримала поранення від осколків," – повідомив Перцовський.

Згідно з інформацією, наданою Міністерством енергетики, в Україні було зафіксовано значні ушкодження енергетичних об'єктів у кількох регіонах через російські атаки. Найбільш критичною залишається ситуація в областях, що межують з Росією, а також у прифронтових зонах.

"Ворог продовжує системні атаки на Донецьку, Запорізьку, Сумську, Харківську, Херсонську та Чернігівську області, де зафіксовано масштабні пошкодження генерації, мереж передачі та розподілу електроенергії", - йдеться у повідомленні.

В Одеському регіоні після нічних атак вранці залишаються без електрики більше 73 тисяч споживачів, а в Дніпропетровському - понад 26 тисяч абонентів. Аварійно-відновлювальні роботи продовжуються.

Ремонтні команди виконують роботи як на високовольтних підстанціях НЕК "Укренерго", так і в мережах розподільчих операторів.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.