Свято в Карпилівці: тут вміють і люблять святкувати

2021-12-23 09:31

У клубі в Карпилівці яблуку було ніде впасти. На зустріч зі Святим Миколаєм зібралися понад 100 дітей із Карпилівки, Лутави і Короп’я. Всі – різного віку, від дошкільнят і першачків до 11-класників. Але це не завадило їм дружно і командно грати, брати участь у конкурсах, кликати Святого Миколая. 

Новорічної атмосфери додавала велика жива сосна і святкові кульки-прикраси, але головною окрасою свята стали гарний настрій, веселі посмішки й особлива святкова аура – вона неначе підказувала: в Карпилівці вміють і люблять святкувати.

Інна Іванівна Юрченко, директор Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст.:

– Наближаються чудові Новорічні та Різдвяні свята, коли святкують всі – і дорослі, і діти. Бажаю всім міцного здоров’я, натхнення, успіху, мирного неба. Висловлюю щиру подяку спонсорам нашого свята – групі компаній «АгроЗем Холдинг». Вони не забувають наші освітні заклади, завжди надаючи нам підтримку і допомогу. І щороку, в цей передноворічний час вітають дітей зі святами, створюючи святковий настрій. 

Аня Калінко та Лера Осипенко, учениці 10-го й 11-го класу:

– Свято нам дуже сподобалося. Веселе, з гумором, танцями, іграми. Аніматори просто чудові. Заяць узагалі неймовірно талановитий, енергійний. Тому отримали море позитиву, солодкі подарунки й повертаємося додому з гарним настроєм. Тим більше, що скоро канікули.

Ярослав Хмільовський, ученик 5 класу:

– Найбільше мені сподобався Зайчик – він такий веселий! А ще – круті подарунки, які ми отримали. 

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55