Противник використав більш ніж 130 безпілотників для атак на Україну: скільки з них знищила система протиповітряної оборони?
Внаслідок нападу Росії постраждали чотири регіони.
У ніч з 11 на 12 березня українські військові знищили 98 ворожих безпілотних літальних апаратів. Цю інформацію оприлюднили Повітряні сили Збройних сил України.
Ще 20 дронів були втрачені під час виконання завдань і не змогли досягти своїх цілей. З 19:00 11 березня противник здійснив напад на Україну, використавши 133 ударні безпілотники типу Shahed, а також різні безпілотники-імітатори, які були запущені з таких напрямків, як Орел, Шаталово, Міллерово, Курськ, Брянськ, Приморсько-Ахтарськ та з тимчасово окупованого Криму.
"За попередніми даними станом на 09:30 підтверджено збиття 98-ми ударних БпЛА типу Shahed та безпілотників інших типів у Харківській, Полтавській, Сумській, Чернігівській, Черкаській, Київській, Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій, Тернопільській, Рівненській, Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській та Херсонській областях. 20 ворожих безпілотників-імітаторів -- локаційно втрачені (без негативних наслідків)", - йдеться у звіті ПС.
У повідомленні зазначили, що в результаті нападу постраждали регіони Одеська, Харківська, Сумська та Київська області.
Нагадуємо, що Україна уклала угоду з компанією, яка виробляє систему протиповітряної оборони IRIS-T.
Перегляньте також відео на цю тему:
Друзі, приєднуйтесь до "5 каналу" в Telegram! Лише за одну хвилину ви будете в курсі останніх новин. Не забувайте також слідкувати за нами у WhatsApp. Для тих, хто говорить англійською, ми маємо окремий канал у WhatsApp.