Прилуки зазнали атаки безпілотниками: п'ятеро загинули, шестеро отримали поранення.
У ніч на 5 червня російські війська здійснили масовану атаку безпілотниками на місто Прилуки у Чернігівській області, що призвело до загибелі щонайменше п'яти осіб, серед яких була однорічна дитина.
Як інформує Укрінформ, цю інформацію озвучив начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус у своєму Телеграм-каналі.
"Сьогодні вночі ворог ударними дронами (попередньо, не менше 6 безпілотників типу "герань") атакував місто Прилуки. Через вибухи постраждали будинки в житловій забудові.", - йдеться у повідомленні.
Згідно з інформацією, наданою Чаусом, наразі відомо про п'ять загиблих, серед яких дві жінки та однорічна дитина, чиї тіла були виявлені під завалами. Крім того, є дані про шістьох постраждалих, яких вже доставили до місцевих медичних закладів, де їм надається вся необхідна допомога.
Правоохоронці, рятувальні підрозділи та інші служби термінового реагування активно діють у районах, де сталися ворожі обстріли.
За інформацією Укрінформу, військові Росії здійснили напад на прикордонне село Новгород-Сіверської громади в Чернігівській області, в результаті якого один чоловік отримав поранення.