В Україні розпочалися екстрені відключення електроенергії: де не застосовуються графіки - Новини bigmir)net

Ранком 2 лютого в Україні низка регіонів була змушена ввести аварійні відключення електроенергії внаслідок критичної ситуації в енергетичній системі. Цю інформацію повідомила компанія ДТЕК.

На 10:00 електропостачання відсутнє в Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях.

Пізніше, о 10:15, у "Сумиобленерго" підтвердили, що в регіоні також введено аварійні відключення.

У компанії ДТЕК повідомили, що в Києві та навколишній Київській області введені термінові відключення, внаслідок яких звичні графіки постачання електроенергії не виконуються.

Згідно з даними опитування, проведеного КМІС, підтримка українцями атак на територію Росії збільшилася. Серед респондентів 90% висловили готовність підтримати удари, причому зростає й кількість тих, хто схвалює удари по цивільних та енергетичних об'єктах.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.