На північному кордоні Росії спостерігаються спроби розширення території бойових дій, повідомляє ОТУ "Сіверськ".

На півночі ворог накопичує сили, найбільше -- в Курській області. Саме там основна концентрація техніки та живої сили по яких, час від часу, Сили оборони завдають ударів. Противник постійно перекидає на напрям нові підрозділи, і намагається атакувати.

Згідно з інформацією, наданою Цензор.НЕТ, цю новину в програмі "Суспільне.Новини" озвучив прес-секретар ОТУ "Сіверськ" Вадим Мисник.

"Ворог використовує стратегію "чисельної переваги". У прикордонних районах практично в кожному підрозділі, що протистоїть нам, створюються штурмові групи. Зазвичай це невеликі піші підрозділи, які намагаються розширити зону активних бойових дій. Проте сили оборони вчасно їх виявляють, не дозволяючи накопичуватися та просуватися вглиб нашої території," - зазначив речник.

На території Чернігівської, основної частини Сумської та частини Харківської області - постійні обстріли. За минулу добу їх там зафіксовано 125.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.