Вночі 19 січня Росія здійснила напад на Україну, використовуючи ударні безпілотники.
У ніч на 19 січня російські війська здійснили атаку на територію України із застосуванням ударних безпілотників, у низці регіонів оголосили повітряну тривогу
Цю інформацію надають Повітряні сили.
О 23:36 ПС повідомили про декілька груп БПЛА курсом на Дніпро з південного сходу.
О 23:39 було зафіксовано безпілотний літальний апарат, що рухався в бік Чугаєва та Прудянки на Харківщині.
О 23:40 на Чернігівщині літав БПЛА в напрямку Новгород-Сіверського та Холмів.
О 23:42 було виявлено безпілотник на північних територіях Київської області, рухаючись у південно-західному напрямку.
О 23:49 безпілотний літальний апарат пролетів на кордоні між Донеччиною та Дніпропетровщиною, маючи курс на північ і захід.
О 00:22 безпілотник для розвідки вирушив з Київської області у напрямку Малина (Житомирська область), рухаючись з північного сходу.
О 00:39 було зафіксовано безпілотник, що рухався на південь Миколаївської області з напрямку Дніпровської затоки, зі смугою руху на північний захід.