Росія здійснила атаку на Україну, використавши 112 безпілотників, з яких сили протиповітряної оборони змогли знищити 81 "Шахед". - Інформаційний портал bigmir)net.
В ніч на 7 лютого 2025 року, з 19:00 6 лютого, Росія здійснила масштабний повітряний напад на територію України, використовуючи 112 ударних безпілотних літальних апаратів типу "Shahed" та різноманітні безпілотники-імітатори. Напад стався з кількох напрямків -- Курськ, Орел, Міллерово, Брянськ та Шаталово на території РФ. Про це повідомляють у Повітряних силах ЗСУ.
Сили оборони України активно боролися з агресором, використовуючи авіаційні засоби, зенітні ракетні війська, підрозділи радіоелектронної боротьби (РЕБ) та мобільні вогневі групи Повітряних Сил.
Станом на ранок 7 лютого, о 09:00, було підтверджено знищення 81-го ударного безпілотника "Shahed" та інших дронів різних моделей. Це сталося в таких регіонах, як Харківщина, Полтавщина, Сумщина, Київщина, Черкащина, Чернігівщина, Кіровоградщина, Житомирщина, Хмельниччина, Запоріжжя, Дніпропетровщина, Миколаївщина та Одещина.
Нагадуємо, що медичних працівників можуть позбавити імунітету від мобілізації: важливі деталі. У зв'язку з необхідністю в спеціалістах, Міністерство оборони та Командування медичних сил можуть подати запит на скасування броні для деяких медичних працівників.