Сьогодні рашистські війська вчинили напади на енергетичні інфраструктури в трьох регіонах України, внаслідок чого було введено графіки погодинних відключень електроенергії.

Рашисти сьогодні атакували енергетичні об'єкти у трьої областях України. Про це повідомило Міненерго 5 листопада.

"Ворожі сили атакували енергетичні інфраструктури в Донецькій, Сумській та Чернігівській областях. Ведуться аварійно-відновлювальні заходи, енергетики працюють цілодобово, щоб швидше відновити електропостачання", - зазначено у повідомленні.

У відомстві зазначили, що наразі розклади погодинних відключень діють з 07:00 до 21:00 у всіх областях України. Крім того, для промислових споживачів обмеження потужності застосовуються з 07:00 до 22:00.

У компанії Укренерго зазначили, що попит на електроенергію залишається на стабільно високих показниках. На сьогоднішній ранок, о 6:30, споживання електрики відповідало рівню, зафіксованому в цей же час напередодні - у вівторок.

Учора вдень було зафіксовано найвищий рівень споживання за добу, який перевищував аналогічний показник попереднього дня на 2,9% - у понеділок, 3 листопада.

"Причина - зниження температури повітря у більшості регіонів України", - пояснили енергетики і попросили споживачів обмежити користування потужними електроприладами до 22:00.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.