Прогноз погоди: метеорологи повідомили, коли в Україні знову настане літня жара.
В Україні температура повітря істотно знизилася, і атмосферні умови стали свідчити про наближення осіннього сезону. Проте, як зазначили фахівці Наталка Діденко та Ігор Кібальчич, це лише короткочасне явище, адже в кінці серпня в країну знову прийде справжня літня спека.
Вже на вихідних Україні буде однією з найспекотніших країн Європи. Про це 26 серпня повідомила у своєму Telegram-каналі синоптикиня Наталка Діденко.
27 серпня температура повітря коливатиметься від +22 до +22 градусів, а в північних регіонах буде трохи прохолодніше — від +19 до +22. Шанси на опади невеликі, дощ можливий лише в окремих районах Чернігівської області.
У середу в Києві очікується суха погода, а температура повітря трохи зросте. Термометри покажуть до +22 градусів.
Прогноз погоди на суботу, 30 серпня, демонструє, що Україна підсумує літо, ставши однією з найтепліших країн на континенті Європа.
"Дійсно, рання хвиля холоду вже починає відступати, повертаючись у глибини осені, а літо ще залишиться з нами," — підкреслила Наталка Діденко.
Вона зазначила, що найближчим часом температура почне зростати, і вже в середині тижня прогнозується спекотна погода. Крім того, за її словами, нас чекає "велика кількість сонячних днів".
Синоптик Ігор Кібальчич проінформував, що у четвер в Україні очікується малохмарна й суха погода, вночі і вранці місцями можливий слабкий туман. Температура вже відвищиться до 22-27 градусів тепла, а на півдні й Закарпатті буде ще гарячіше -- 26-31 градусів.
У п'ятницю очікується суха погода без опадів. Протягом дня температура повітря підніметься до 27-32 градусів, а в деяких західних районах можливе підвищення до +33-35 градусів.
Проте справжня спека розпочнеться на останніх вихідних серпня. У суботу ввечері на крайньому заході країни очікуються короткочасні грозові дощі, а температура коливатиметься в межах +30 до +35 градусів. У неділю вдень грозові дощі можуть пройти лише в західних та місцевих північних районах. У цих областях термометри покажуть від +26 до +31 градуса, тоді як в інших регіонах буде значно спекотніше – від +32 до +37 градусів.
Нагадаємо, 25 серпня температура на Буковині опустилася до -5 градусів. Голова Селятинської громади Валерій Полянчук повідомив, що мороз прийшов раніше, ніж на нього чекали.
25 серпня синоптикиня Наталка Діденко попереджала, що у вівторок в українців може "стрибати" тиск, і порадила прислухатись до свого самопочуття. У низці регіонів прогнозували дощ.