Півмільйона українців залишилися без електрики: у Міністерстві енергетики розкрили наслідки російського удару.

Росія здійснила чергову масовану атаку на енергетичну та цивільну інфраструктуру України.

Понад 500 тисяч споживачів у Києві та Київській області опинилися без світла. При цьому повністю знеструмлене місто Славутич.

Заступник міністра енергетики України Микола Колісник на брифінгу зранку 9 січня повідомив, що вночі російські окупанти випустили проти України понад 240 ударних дронів та 36 ракет морського й наземного базування. Внаслідок масованого удару зазнали суттєвих пошкоджень підстанції та повітряні лінії електропередачі, а також об'єкти генерації.

У результаті цього, на лівому березі столиці та в окремих районах Київської області були впроваджені екстрені відключення електрики. Тим часом, графіки погодинних відключень залишаються в силі на правому березі Києва.

В Дніпропетровській області з учорашнього дня електропостачання відновлено для більш ніж мільйона споживачів, які були знеструмлені внаслідок атак Росії. Проте, більше 34 тисяч абонентів все ще залишаються без електрики. У Запоріжжі роботи з відновлення електропостачання, розпочаті вчора, успішно завершено.

Не через російські обстріли, а через несприятливі погодні умови на ранок повністю або частково знеструмлені понад 1000 населених пунктів у ряді регіонів, найбільше на Київщині та на Чернігівщині. Тут ведуться роботи по відновленню електропостачання.

Протягом дня енергетики обіцяють повернути погодинні графіки у всіх регіонах, окрім Лівобережжя Київщини.

У ніч на 9 січня головний удар був завданий російськими терористами по Києву. В результаті обстрілів в декількох районах міста зникло опалення та гаряча вода. Це відбулося через відключення електроенергії на об'єктах водопровідної системи столиці.

На Київщині зранку 9 січня понад 370 тисяч домогосподарств залишилися без електропостачання. Проте тільки у 90 тисяч сімей світла не стало через наслідки обстрілу. Левова частка абонентів знаходиться в тимчасовому блекауті через негоду.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.