З початку доби на фронті зафіксовано 44 бойових зіткнення, найбільш напруженими залишаються Покровський та Гуляйпільський напрямки.
Про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомив у Фейсбуці, оприлюднивши оперативну інформацію станом на 16:00 неділі, 1 лютого, передає Укрінформ.
Українські захисники виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.
Російська артилерія сьогодні завдала ударів по районах населених пунктів, серед яких - Сеньківка Чернігівської області, Бруски, Рогізне, Бачівськ, Нескучне, Кучерівка, Безсалівка, Малушине й Рижівка Сумської області.
У напрямках Північно-Слобожанського та Курського противник здійснив 41 обстріл населених пунктів та позицій Сил оборони, серед яких було зафіксовано один випадок використання реактивної системи залпового вогню.
На Південно-Слобожанському фронті російські війська здійснили три спроби наступу в напрямку Приліпки, Вільчої та Кутьківки. Два з цих боїв продовжуються.
На Куп'янському напрямку росіяни сьогодні ще не проводили наступальних дій.
На Лиманському напрямку українські захисники відбили ворожу атаку в бік Новосергіївки.
На Слов'янському напрямку війська РФ здійснювали спробу просунутися до позицій Сил оборони у напрямку Закітного, але зазнали відмови.
На Краматорському напрямку ворог сьогодні ще не починав наступати.
На Костянтинівському фронті російські війська здійснили шість атак в районах Костянтинівки, Степанівки, Яблунівки та Софіївки. Один з боїв все ще триває.
На Покровському напрямку від початку доби загарбники здійснили 17 спроб потіснити українських оборонців із займаних позицій у районах Родинського, Покровська, Удачного, Новопідгороднього та Дачного, у бік Вільного та Сергіївки. Сили оборони стримують натиск: 15 ворожих атак уже відбиті.
На Олександрівському напрямку російські війська здійснили атаку в околицях Вербового.
На Гуляйпільському напрямку оборонці відбивали 15 російських атак у районі Гуляйполя, у бік Зеленого, Святопетрівки та Залізничного. П'ять бойових зіткнень ще тривають.
Сьогодні на Оріхівському та Придніпровському напрямках противник поки що не розпочав наступальні операції.
На інших ділянках фронту обстановка залишилася в основному без змін.
Як повідомляв Укрінформ, попри спроби інфільтрації окремих груп, росіяни не досягли суттєвого просування в районі Грабовського Сумської області.